Jak na věc


příkopový mulčovač

Stranový příkopový mulčovač MB profi LW

     Komplexní kloubní výživa pro koně ALAVIS™ Triple Blend Extra Silný obsahuje kombinaci chondroprotektivních látek (glukosamin sulfátu a chondroitin sulfátu), látky MSM a značkových kolagenů Collyss a Cartidyss.
    Pokud chcete oddělit travnatou plochu od běžecké dráhy nebo odvodnit různá sportoviště, Hydro BG Vám nabízí vždy optimální řešení dle Vašich požadavků.
    FILCOTEN je inovativní kompozice betonu všech dob. BG vyvinul nový způsob výroby betonových žlabů, který kombinuje několik výhod. Žlaby FILCOTEN jsou senzačně lehké a přesto stabilní s vysokou pevností.
    Patentované provedení dvojitého kloubu zajišťuje rovnoměrné i současné odtažení a zvednutí bočního mulčovače při střetu s překážkou. To umožňuje bezpečný přechod kolem překážky. Návrat stroje do pracovní pozice zajišťují tažné pružiny.
    Klidný provoz umožňuje elektronicky vyvážený rotor s patentovaným rozložením kladiv Low Vib (LW). Ten zajišťuje menší zdroj vibrací, minimální deformaci v ohybu a napětí, což prodlužuje životnost mulčovače.


Další modely bočních mulčovačů:

    Kromě univerzálního použití v zemědělství je určen k mulčování komunálních ploch se sklonem +90°/-60°, především svahů vodních toků, příkopů, povrchů okolo cest a trávníků, ovocných sadů a pastvin.
     NILS Suché grafitové mazivo Molyplex RH-20 sprej 500 ml na otevřené převody - mazací a montážní pasta s EP přísadami a s přísadou tuhého maziva. Je vhodný k mazání otevřených ozubených převodů všech druhů. Jedná se o osvědčené vysokotlaké mazivo na vedení
    Betonové odvodňovací žlaby hrají významnou roli v infrastruktuře, snesou ta nejvyšší zátížení a přitom si plní svojí funkci nenápadně. Betonové žlaby BG jsou podle typu stavby a způsobu zatížení vhodné pro linie od pěších zón až po rolovací dráhy letišť.
    Náš nový formulář Vám umožní rychle a pohodlně vyplnit všechny údaje na internetu. Náš obchodní zástupce pro příslušnou oblast se Vám bude obratem věnovat. Vyžaduji nezávaznou nabídku
    Informační oznámení: Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


BIM data downloadVyžádejte si nyní od nás nabídku online

    Společnost BG nabízí promyšlené kompletní řešení pro železnice. Jedná se o systém betonových kabelových žlabů různých velikostí a betonových šachet, které se jednoduše uloží a jsou hned funkční.
     ChickenGuard © Premium automatické otevírání a zavírání kurníku se světelným senzorem - nechte večerní zavírání dvířek kurníku pro slepice a ranní vypouštění Vaší drůbeže na sluníčku. Otevírač na kurník slepic, vrátný je kompletní automatický systém ovládání pohybu robustních
    Všude tam, kde je vyžadována nízká stavební výška a zároveň maximální výkon odvodnění, můžeme použít naše BG odvodňovací žlaby z pozinkované nebo nerezové oceli.
     Míčová napáječka La GÉE Polytherme 1B 40 pro koně, dobytek s jedním míčem - až do -30°C - jednomíčová napáječka pracuje zcela bez přívodu elektrické energie. Při konstrukci se využil princip termosky. Spodní voda má


NOVÉ - Katalog Hydro BG CZ 2018

    Naši hlavní dodavatelé: Granit Parts, Kramp, Farmcomp OY, Albert Kerbl, Gaun, River Systems, La Gée, Cosnet, Pasdelou, Piippo, Trioplast, Farmcomp, Agreto, Horner Shearing, Arthur Schopf Hygiene, Trouw Nutrition Biofaktory, Manatech, Danagra, Milcom, HeapCo, Forst Agro, Ketris, Selko, Juta, To.Si.-Plast, Stop škůdcům, Fixkraft-Futtermittel, De Heus, Guyokrma, Fides Agro, Palas Import, Anelli, Alpak, Beeketal Food, Lavezzini. Naši partneři: A.Kaška, hry online, Včelařské potřeby, Jak začít včelařit, NajduZboží.cz, Agritechnika.cz, Agritechnika.sk
    Provozovatel: Zemědělské potřeby M+S s.r.o., Hlubocká 11, 373 61 Hrdějovice u Českých Budějovic Weby: www.zemedelske-potreby.cz , www.elektricke-ohradniky.cz, www.vlhkomerynaobili.cz , www.pytle-na-obili.cz, www.lihne-na-drubez.cz, www.kurnik-pro-slepice.cz , www.skubacka-drubeze.cz, www.vakuovacka-na-potraviny.cz, www.sedacka-do-traktoru.cz , www.katalog-zemedelske-potreby.cz, www.zpms.cz Výdejní místa eshopu zemědělské potřeby, pro zemědělce, hospodářské potřeby, kvalitní farmářské pomůcky, vše pro farmu, vinařské potřeby, chovatelské potřeby: Hrdějovice - České Budějovice - ČB - Jižní Čechy , Vystrčenovice u Telče - kraj Vysočina, Humpolec - kraj Vysočina, Plzeň - Západní Čechy , Brno - Jižní Morava , Roudnice nad Labem - Střední Čechy
    BG dopravní systémy se používají jako efektivní ochrana krajnice.Vozovka je bezpečná v celé šířce. Okraj vozovky je jasně ohraničený a při pojezdu vydává výstražný zvukový signál.


Stranový příkopový mulčovač MB profi LW

     Dárkový poukaz v hodnotě 1000 Kč na nákup veškerého zboží z www.eshop-zemedelske-potreby.cz. Udělejte radost svým blízkým a obdarujte je naším jedinečným dárkovým poukazem.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00