Jak na věc


pěna flexifoam

Matrace Tempur Original Breeze 22

    Okenní rám vyrovnejte do roviny a mechanicky ukotvěte dle předpisu výrobce(1). Povrch montážního otvoru očistěte od prachu a případných nesoudržných částí.
    Jednosložková rozpínavá montážní pěna připravena k okamžitému použití prostřednictvím trubičkového aplikátoru. Vyrobena z vysoce kvalitních surovin, vhodná i k profesionálnímu použití. Má vynikající přilnavost k většině materiálů, výborné vyplňovací schopnosti a tepelně i zvukově izolační vlastnosti. Obsahuje hnací plyn nepoškozující životní prostředí.
    Matrace vyrobené z paměťové pěny poskytují vynikající ortopedické vlastnosti. Vřele můžeme veškeré tyto matrace doporučit a to i z osobních zkušeností.
    Usaďte zárubně do roviny, případně ukotvěte dle pokynu výrobce. Mezi zárubně instalujte rovnoměrně rozpěry minimálně do dvou míst tak, aby nedošlo k deformaci zárubní vlivem rozpínání montážní pěny. Pro vlastní montáž doporučujeme použít nízkoexpanzní typy montážních pěn pro minimalizaci nebezpečí deformace zárubní.


Comfort Dual 10 + Dárek zdarma

    Spisladce.cz vám v krátkosti představuje Viskoelastickou pěnu (= líná pěna = termo pěna = pěna s pamětí = paměťová pěna). Tato ,,líná pěna,, je materiálem s otevřenou buněčnou strukturou, který zmírňuje tlak a je citlivý na teplotu. Matrace vyrobená z materiálu líná pěna, paměťová pěna se dokonale přizpůsobí vašemu tělu. Běžný polyuretanový materiál má nepravidelnou buněčnou strukturu, která se pod vaší váhou jednoduše stlačí. U líné pěny se miliardy otevřených buněk jemně pohybují kolem vašeho těla, čímž vám bez zpětného tlaku poskytnou kompletní podporu tam, kde ji potřebujete, poté se pomalu vrátí do původního tvaru, jakmile se z ní zvednete.
    Matrace vyrobené z materiálu líná pěna, paměťová pěna doporučujeme uložit na lamelový rošt, který také podpoří jejich anatomické vlastnosti, je možné i použití v kombinaci s polohovatelným roštem.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
8744
cache: 0024:00:00