Jak na věc


ozvučený vícejazyční překladač

Ozvučený kapesní překladač řeči a vět Anobic 5000

    Základem projektu FriendlyVox je stejnojmenný ozvučený portál, jehož prostřednictvím mohou zrakově postižení jednoduše přistupovat k nejčastěji využívaným internetovým službám.
    U všech produktů se snažíme nabízet bezkonkurenčně nejnižší ceny. Objevíte-li někde u některého výrobku nižší cenu, po ověření se Vám pokusíme tento výrobek nabídnout ještě levněji.


:: AMB TV - Ozvučený čmelák T669.0035 ČSD od Techimage :: (22.05.2012)

    Jazyk: Čeština Angličtina Výslovnost: Angličtina, Čeština Úroveň: Začátečníci, mírně pokročilí, středně pokročilí, pokročilí Anglicko-český / česko-anglický mluvící kapesní překladač s velice pokročilou slovní zásobou. Díky názornému uživatelskému rozhraní, klávesnice a displeje, modernímu designu a navigačním tlačítkům se s tímto kapesním překladačem velice snadno pracuje. Tento kapesní překladač je velice vhodný na cesty do anglickyh mluvících zemí nebo na vyuku anglickeho jazyka. Díky názornému uživatelskému rozhraní, podsvícení displeje, modernímu designu a navigačním tlačítkům se s tímto kapesním překladačem velice snadno pracuje. Slovník používá technologie řeči TTS. Slovník: * Kapesní překladač obsahuje více než 500,000 slov, 14.000 fraz a anglicko-anglicky současný moderní slovník se slovní zásobou 70.000 slov. * Pokročilé pozpoznovaný slov a funkce MorphoFinder™ * Funkce Add new words a zámek slengovych (vulgarnich) slov * Výmena karet MMC/SD dovoluje využítí jiných slovnikou
    Pro spuštění portálu stačí zadat adresu www.friendlyvox.com do internetového prohlížeče (vyžaduje se Google Chrome). Portál lze provozovat na jakémkoliv běžném počítači a přístup k němu je bezplatný.
    ENTER svým stiskem také přepíná cyklicky volby přepínačů, což při větším počtu položek není příliš pohodlné - příklad přepínání vyzvánění. Stisk tohoto tlačítka na položce seznamu jakéhokoli druhu (seznam kontaktů, seznam SMS) vyvolává dialog s kontextovou nabídkou pro danou položku.
    PST, neboli P-Smartphone Talker, je nadstavba mobilních telefonů se systémem Windows Mobile, umožňující pracovat s těmito telefony uživatelům s těžkým postižením zraku. V praxi se jedná o samoozvučovací aplikaci, která disponuje hlasovou odezvou ve svém specifickém prostředí, šitém na míru právě zrakově postiženým. Nejedná se tedy o odečítač operačního systému telefonu tak, jakými jsou například Mobile Speak či Talks & Zooms.


Ozvučený kapesní překladač řeči a vět Anobic 5000

    Dnešní příspěvek je věnován dalšímu řešení, které zpřístupuje mobilní telefony uživatelům s těžkým postižením zraku. Tentokrát se jedná o aplikaci PST z dílny českého programátora Patrika Pospíšila.
    Ve chvíli, kdy telefon zaregistruje příchozí hovor, PST spustí přehrávání příslušného zvonění a začne periodicky hlasem opakovat jméno či číslo volajícího. Aby toto oznamování bylo slyšet, lze zvonění umlčet. Hlavní dialog po skončení hovoru namísto operátora a času zobrazuje identifikaci volajícího a délku hovoru.
    Po zapnutí telefonu a zavedení aplikace PST z paměťové karty se uživatel ocitne v hlavním dialogovém okně, jež slouží jako rozcestník k dalším nabídkám a podaplikacím a poskytuje informace o operátorovi a aktuálním čase. Též umožňuje zadat neexistující telefonní číslo v kontaktech či rychlou volbu.
    Mám zájem o zasílání informací o nových produktech a o zvýhodněných cenách v tomto jazykovém elektronickém obchodě. Informativní e-mail rozesíláme maximálně 1x za měsíc a příjem je možné kdykoliv ukončit. Zavazujeme se, že e-mailové adresy nebudou poskytnuty třetím osobám ani jinak zneužity.


Dinosaurus okřídlený chodící ozvučený žlutá

    PST ve své výbavě má i funkce, které svou rozsáhlostí můžeme považovat spíše za podaplikace. Jedná se o e-mailového klienta, webový prohlížeč a především GPS navigaci. Popis těchto funkcí a jejich bez pochyby zajímavé řešení je ovšem nad rámec tohoto článku a budeme se jim jistě věnovat v budoucnosti.
    Jak již bylo naznačeno, je každá aktuální nabídka PST jistou formou dialogu, v němž se uživatel pohybuje kurzorovými šipkami. Středová klávesa (ENTER) potvrzuje tlačítka a vyvolává tak nové dialogy nebo provádí danou operaci a vrací se do nadřazeného dialogu. Pro opuštění dialogu a návrat do nadřazeného dialogu bez provedení nabízených akcí je vyhrazena jedna z funkčních kláves. Ta druhá slouží k cyklickému přechodu po ovládacích prvcích tam, kde šipky jsou obsazeny samotnými funkcemi ovládacího prvku, což představuje pohyb v seznamech či pohyb po znacích v editačních polích.
     V kurzech si můžete přehrávat zvuk a zároveň sledovat přehrávaný text na obrazovce. Při studiu máte neustále přímý přístup ke všem ozvučeným větám. Zvuk můžete kdykoli zastavit a libovolnou větu si přehrát znovu. V přehrávaném textu se můžete libovolně vracet resp. některé pasáže přeskakovat.


ECTACO SK: Ozvučený multijazyčný prekladač Anobic TS

    Tento koncept s sebou přináší jednu velkou výhodu a jednu nevýhodu. Protože prostředí aplikace je navrženo s cílem pomoci nevidomým při ovládání telefonu, nenastávají situace, kdy telefon nedává adekvátní hlasovou odezvu. Na druhou stranu uživatel pozbývá výhod "chytrého" telefonu tím, že je odkázán pouze na funkce, jež PST umí, a nelze je bez zásahu dodavatele tohoto řešení rozšiřovat.
    Portál nenahrazuje stávající asistivní technologie, ale rozšiřuje jejich možnosti, takže jej lze nerušeně spustit na počítači vybaveném odečítacím programem.
    Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Ectaco ECz 800T anglický, ozvučený kapesní překladač najdete u nás.
    K modelům lokomotiv T478.4048 ČSD (kat.č.72962 a 72963) od ROCO máme na prodejně k dispozici leptané tabulky, které k modelu původně nebyly přibaleny. Stavte se na prodejnu nebo vám je přibalíme k vaší objednávce.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00