Jak na věc


ovládání a údržby vozidla – skupina c

Alarmy (vč. GSM, GPS, ovládání)

    Co do pohodlí obsluhy přitom zcela zvláštní laťku nasazuje inovativní rodina produktů EasyStart,a to bez ohledu na to, zda se rozhodnete pro spínací hodiny, nebo pro rádiové dálkové ovládání. Naše nabídka vás spolehlivě přesvědčí i z praktického hlediska – osvětleným displejem, intuitivní obsluhou a velkými tlačítky. S dálkovým telefonním ovládáním EasyStart Call můžete nezávislé topení rovněž pohodlně ovládat prostřednictvím mobilu nebo pevné linky.
    Je vhodný ne jen pro ovládání topení, ale pro dálkovou správu a monitorování objektu, jednoduché zabezpečení, díky rozmanitým funkcím pro hlídání teploty i pro oblasti potravinářského průmyslu, zahradnictví apod. Zajímavé uplatnění najde také v oblasti IT především pro hlídání teplot a vlhkosti serveroven a ovládání klimatizace.
    Exeo umí sledovat stav zařízení vyžadující pulsní ovládání (stisk stávajícího tlačítka zapne, další stisk vypne), pak je váš dálkový povel (dálkový stisk stávajícího tlačítka) na zapnutí či vypnutí vždy proveden na základě skutečného stavu zařízení a nemůže dojít k přepnutí do nechtěného stavu.
    Za zmínku stojí i rozměry, kde v modulu širokém 3M (šíře 52,5mm) se schovává napájecí zdroj, záložní Li-Ion akumulátor a radiový modul 433/868MHz pro komunikaci s dalším příslušenstvím.


Dálkové ovládání CZ - vystřelovací klíče

    Gsm modul obsahuje 4 výstupy jež je možné dálkově ovládat (pulsní/přepínací kontakt) pomocí SMS a 2 fyzické vstupy (další je možné řešit bezdrátově) jejich aktivace může odeslat SMS a zavolat na nastavená čísla nebo mohou být jen sledovány na vyžádání.
    GSM Exeo je centrální jednotkou rodiny Exeo pro dálkové ovládání, střežení a monitoring objektu. Zajišťuje veškeré funkce a komunikaci mezi bezdrátovými komponenty Exeo a sítí GSM. Podporuje Android a iOS aplikaci.
    Neobyčejně propracovaný je obvod managmentu napájení, při skladování a při uvádění do provozu se nestaráte o připojování záložního akumulátoru nějakým mechanickým přepínačem, o vše se postará vnitřní elektronika, včetně toho, aby nedošlo k nedovolenému podpětí (vybití) na akumulátoru. Až jednou akumulátor doslouží, tak než jej vyměníte, zařízení bude normálně pracovat dál, to díky preciznímu provedení napájecího zdroje. Zapojení totiž je rozděleno napájecí část a nabíjecí část. Tímto zařízení opravdu vyniká, při vývoji jsme se poučili ze známe "bolesti" konkurenčních zařízení, kde nás v manuálu šokovala věta, že zařízení může chvilku po připojení na síť být nefunkční než se nabije akumulátor, bohužel pokud akumulátor dosloužil, takové zařízení už nenaběhne nikdy.


IP kamery FOSCAM - autorizovaný prodejce pro ČR a SR

    Chcete-li si začít rychle a pohodlně užívat výjimečného komfortu nezávislého topení Eberspächer, máte k dispozici širokou paletu uživatelsky přívětivých ovládacích prvků. 

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00