Jak na věc


otisky zubu na jazyku léčba

D200 - plnohodnotný docházkový systém na bázi otisku prstu

    K vytvoření 2D otisku u produktu Baby Art se používá barva, která se pomocí přiloženého malého válečku rozetře po nožičce dítěte a otiskne na přiloženou kartičku. Po provedení otisku je také potřeba omýt dítěti nožičku nebo ručičku - podle toho co bylo natřeno barvou. Tento typ otisku lze najít u několika typů rámečků Baby Art a také je tímto otiskem doplněna například roztomilá malá krabička na vzpomínky.
    U produktu značky Pearhead se k vytvoření takového otisku používá speciální sada, díky které nepřijde miminko vůbec do kontaktu s barvou na otisk. Na nožičku nebo ručičku se položí a přitlačí speciální barvou napuštěná kartička a na další bílou kartičku, která se přiloží z druhé strany této barvou napuštěné, se vytvoří otisk. Tento typ otisku je velmi jednoduchý a časově značně nenáročný. Nástěnný trojrámeček s tímto typem dětských otisků je velmi oblíbený mezi našimi zákazníky. Bezdotykový otisk se také používá v rámečku Koláž, ve kterém je místo na dva otisky a dvě fotografie.
    Do kategotie 2D Otisky jsme zařadili rámečky se sadou na otisky, kde se k vytvoření otisku nepoužívá hmota, ale otisk nožičky či ručičky dítěte se otiskuje na papír či plátno a podobně. Do této kategorie nám spadají produkty značek Pearhead, Wawa a Baby Art.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00