Jak na věc


ostrov aruba půjčovna kol

Ostrov - Oficiální stránky města

    PotápěníNa ostrovech je v provozu množství škol potápění s možností získat mezinárodní diplom, v okolí se nachází dna s překrásnými koráli, kolem kterých plují barevné ryby. Pro zkušené potápěče doporučujeme potápění v oblasti BURACONA, v hloubce 35 metrů vstoupíte do tunelu, který je dlouhý 70 metrů, kterým proplujete a vynoříte se v jeskyni, kam prosvítá denní světlo.
    RybařeníPro milovníky rybolovu je ideálním místem ostrov Sal. Můžete si vybrat z velké škály možností rybolovu – rybolov na otevřeném moři, malý rybolov.
    Windsurfing Pláž Santa Maria je specialisty považována za jedno z pěti nejlepších míst pro windsurfing na světě. Vítr vane rovnoměrně s pláží a teplota vody je příjemná po celý rok. Pokud se vydáte dál do oceánu, tam pak vanou silnější větry, kde trénují i světoví závodníci. Na plážích v četných centrech vodních sportů je možné si zapůjčit veškerou výstroj.
    Ostrov Sal je určen především těm, kteří chtějí prožít ideální dovolenou v hotelu přímo na pláži a zábavou až do rána. Doporučujeme novomanželům, ideální pro svatební cesty či rodinné dovolené vzhledem k množství animačních programů v hotelových komplexech.
    BuraconaPokud budete chtít navštívit tuto oblast, doporučujeme jet jeepem 4x4, je to dobrodružná cesta, kde se nachází tzv. díra do země, v okolí se nachází přírodní jezírka vytvořená v lávových vyvřelinách.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00