Jak na věc


ostrožská lhota

Kontakt na lázně Ostrožská Nová Ves:

    Nejčastěji hledáte: Lázně, Víkendové pobyty, Lázeňské pobyty, Valentýnské pobyty, Lázeňské pobyty, Romantický víkend pro dva, Wellness pobyty, Interiérové dveře, Povinné ručení porovnání
    Poslední velká rekonstrukce byla zahájena v roce 1995, kdy byl nejprve modernizován balneoprovoz tak, aby odpovídal nárokům dnešního náročného klienta. Následovala rekonstrukce ubytovacích vilek Vlasta a Šárka, které nyní poskytují ve dvoulůžkových pokojích ubytování s veškerým komfortem. Přestavba lázní byla završena poslední fází, při níž byl postaven nový stravovací trakt, dále bazén se saunou, prostory pro poskytování některých lázeňských procedur. Rovněž byly zrekonstruovány jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje v hlavní budově. Celková kapacita ubytování v současnosti činí 137 lůžek v 85 pokojích. V roce 2011 byl učiněn zatím poslední krok k vybavenosti lázní – byla otevřena nová lázeňská kolonáda s kavárnou, tanečním parketem a obchůdky s doplňkovým sortimentem. Během letní sezóny se zde konají lázeňské koncerty a různá kulturní vystoupení.


V ceně pobytu Týden pro seniory zahrnuto:

    Hlavním léčebným prostředkem v lázních Ostrožská Nová Ves je léčebná sirnatá voda. Vyvěrá jako chladný pramen s rozpuštěným sirovodíkem. Mineralizovaná voda, která se mírně ohřeje přibližně na teplotu těla, je určena k vnějšímu užití – tedy především ke koupelím, které jsou poskytovány zhruba 4-5x týdně. Působí protibolestivě a protizánětlivě a léčebný efekt můžeme pozorovat přibližně po 10 koupelích. Z uvedeného tedy plyne, že zdejší lázně jsou vhodné především pro klienty s onemocněními kůže – ať už to je lupénka, atopický ekzém nebo akné. Další indikační skupinou chorob jsou nemoci pohybového aparátu, především artritidy a arthrosy.
    Lázeňský pobyt nabízí vysoce odbornou lázeňskou léčbu s využitím blahodárných účinků sirných pramenů a prvotřídní rehabilitace. Je zaměřený na léčbu různých onemocnění, především onemocnění pohybového aparátu a nemocí kožních, zejména lupenky a postižení kloubů touto chorobou.
    Vesnice se nachází na okraji CHKO Bílé Karpaty, patří do regionu Slovácko a Mikroregionu Ostrožsko - Veselsko. Je součástí Zlínského kraje, okresním městem je nedaleké Uherské Hradiště. Protéká tudy říčka Okluky, která patří do povodí řeky Moravy. Na katastru O.Lhoty se nachází dvě vodní plochy – Močidla a Veselské Padělky. V roce 2015 byla dokončena revitalizace nadregionálního biokoridoru o výměře 192 832 m². Ostrožská Lhota je napojena na síť moravských cyklostezek. Propojuje vesnici se sousedními městy Hlukem a Uherským Ostrohem, odkud lze po značených stezkách poznávat další krásy našeho kraje.


Specializace lázní - léčebná sirnatá voda

    Lázně a wellness | Lázně Jáchymov | Konstantinovy Lázně | Jánské Lázně | Lázně Velichovky | Lázně Jeseník | Lázně Karlova Studánka | Lázně Teplice nad Bečvou | Lázně Lednice | Mariánské lázně | Lázně Ostrožská Nová Ves | Lázně Libverda | Františkovy Lázně | Wellness hotel Rezidence | Lázně Mšené | Tree of Life - lázně Bělohrad | Lázně Vráž | Lázně Hodonín  | Akční pobyty a slevy v lázních | Lázně
    Stravování:7x plná penze (snídaně formou bufetu, obědy a večeře výběrem z menu, ovocné a zeleninové saláty, ovoce, minerální voda, káva) - pobyt začíná obeděm 11:30 - 13:30 hod. a končí snídaní
    Lázně Luhačovice pobyty pro seniory | Lázeňské pobyty pro seniory | Konstantinovy lázně pobyt pro seniory | Lázně Lednice pro seniory | Lázně Slatinice pobyt pro seniory | Konstantinovy lázně pobyt pro seniory | Karlova Studánka pobyty pro seniory
    06.03.18 10:29:33Maria Dobrý den, bola som moc moc spokojná,či to bol prístup pracovníkov na recepcii ktorý s ochotou odpovedali na moje otázky,alebo pracovníci v balneoterapi,masáže,ozaj to nemlo chybu. Ani ubytovanie,všade čisto,ochota no proste jednička s hviezdičkou a tá strava,nebolo možné všetko zjest,na štastie mala som spolustolovníkov troch tak myslím že mi POMAHALI to spracovat no za odmenu som dostávala sladkosti ktoré sme dostavali po obede. Ak sa dožijem objednam si znova tieto kúpele nie na jeden ale na dva týždne,,moc Vám dakujem.


Komplexní lázeňská kúra (8 dní/7 nocí), od 12 950,-Kč (18 procedur/osoba)

    Ostrožská Nová Ves leží na malebném Slovácku, které je proslulé pěstováním vinné révy a produkcí skvělého moravského vína. Pacienti lázní zde najdou regionální vinotéku Údolí moravských vín, která spadá pod Regionální vinařské centrum v Uherském Ostrohu. Tato instituce se stará o propagaci místních vín vyráběných tradiční technologií, zajišťuje degustace a poskytuje informace o zdejším vinařství a vinohradnictví...více tipů v okolí.
    Lázně v Ostrožské Nové Vsi se nachází v nížině Dolnomoravského úvalu nedaleko Uherského Hradiště v malebné rázovité krajině Moravského Slovácka. Jejich historie se píše zhruba od roku 1903, kdy byl poprvé prokázán léčivý účinek sirnaté vody vyvěrající v bažinách u obce. Od té doby zažily lázně bouřlivý rozvoj.
    V naší nabídce najdete široký výběr lázeňských pobytů, díky kterým rychle a snadno zregenetujete své síly. Kromě lázeňských pobytů si můžete vybrat z dalších 11 druhů tématických pobytů odpovídající vašim požadavkům zájmům.
    Název Lhota je častý u vesnic, které vznikaly v období vrcholné středověké kolonizace ve 13. a 14. století. Starší doložená jména pro Ostrožskou Lhotu jsou Velká Lhota, Majori Lhota, Ostrovská Lhota či Ostrá Lhota.
    Stravování: 7x plná penze (snídaně formou bufetu, obědy a večeře výběrem z menu, ovocné a zeleninové saláty, ovoce, minerální voda, káva) - pobyt začíná obeděm 11:30 - 13:30 hod. a končí snídaní


Hody, hody, doprovody, hrajte míčky malovaný….!!!!

    "Člověče - zastav se, zvolni tempo svého bytí a zamysli se nad způsobem svého života. Co činíš dobrého pro své zdraví, které je tím nejcennějším, co jsi dostal do vínku?"
    Využijte speciální nabídky pobytu pro cyklisty a spojte jízdu přírodou s relaxací a odpočinem v lázních. Program včetně polopenze zahrnuje wellness program i zapůjčení jízdního kola.
    Sirnaté lázně Ostrožská Nová Ves leží v srdci Moravského Slovácka, asi 8 km od okresního města Uherského Hradiště. Samotná obec Ostrožská Nová Ves je vzdálená necelý 1 km. Budovy lázní jsou obklopeny malebným 10 hektarovým lesoparkem. Ostrožská Nová Ves leží v rovinaté krajině, obklopené z jedné strany hřebenem Bílých Karpat, z druhé Chřibami s typickou dominantou hradu Buchlova.
    V současné době jsou lázně nedílnou součástí soukromého řetězce Royal Spa, ke kterému patří jak některé léčebné lázně, tak i vybrané wellness hotely. Cílem této skupiny je poskytovat klientům nejen klasickou lázeňskou péči na vysoké odborné úrovni, ale také řadu relaxačních a wellness pobytů, které přispějí k pohodě a odpočinku.


Oblíbené pobyty v lázních Ostrožská Nová Ves:

    Obec vznikala dávno před datem, kdy byla poprvé zmíněna v historické listině. První písemná zmínka je z r. 1371, kdy je naše obec jmenována v závěti moravského markraběte Jana Jindřicha. Obec je tehdy latinsky nazývána Majori Lhota.Nachází se na území někdejší Lucké provincie, které bylo trvale osídlováno teprve od počátku 13. století. Na začátku 19.století měla Lhota 141 domovních čísel. Spolu s hospodou tu byl i malý krámek, kde bylo možné koupit to, co si v obci nevyrobili sami. Postupně se počet domů i obyvatel zvyšovat a v současnosti je v Ostrožské Lhotě 536 domů s 1527 obyvateli. Stala se tak největší obcí s názvem Lhota v ČR.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00