Jak na věc


opravy zipu ostrava

Připojení nádrže na užitkovou vodu

    Naši unikátní technologii lakování aut lze opravit naprostou většinu drobných šrámů a škrábanců na laku vašeho vozu. Technologie je určena pro lokální opravu laku přímo na voze bez nutnosti demontáže celého autodílu.
    Zajišťujeme také kompletní záruční a pozáruční servis strojů. Díky dlouholeté praxi v oboru, znalosti trhu a dobrým kontaktům s výrobci nabízíme textilní stroje za nejnižší ceny. Na našich provozovnách i u Vás doma Vám nejen opravíme, ale i prodáme a předvedeme nové textilní stroje osvědčených značek. Zajišťujeme kompletní servis textilních strojů všech značek zakoupených u nás i v cizině a zákazníkům věnujeme maximální pozornost a péči.
    Několik důkazů skvělé kvality, kterou naše oprava autolaku nabízí, naleznete v následující galerii. Doporučujem kliknout na fotografie a prohlédnout si detaily ve velkém formátu. Jen tak vyniknou výsledky expresní opravy laku.
    Provádíme opravy: svařování, leptání i chemické spojování plastů. Po dohodě je možná změna tvaru, barev i povrchových struktúr. Odhadní cenu jsme schopni přibližně určit i do telefonu. Přesná cena opravy je stanovena vždy na místě.


Oprava uraženého lemu nárazníku Renault

    Pokud stojíte před rozhodnutím, komu svěřit opravu laku, pak se nejprve rozhodně přesvědčte, jak kvalitní práci Vám kdo nabízí. Nekvalitní oprava autolaku totiž může snížit cenu vašeho vozu ještě více, než samotné škrábance nebo odřený lak.
    Používáme pouze prověřenou profesionální svařovací techniku a technologie od renomovaných firem s dlouholetými zkušenostmi. Sváření plastů, opravy plastu, renovace a rekonstrukce plastu jsou nejednoduší a nejlevnější způsob mnohdy nedostupných oprav plastu. Jsme schopni opravovat veškeré druhy plastu a většinu i zdánlivě nevratných poškození. Šetříme vám nejen peníze, ale i čas.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00