Jak na věc


oprávnění na vysokozdvižné vozíky

Satra Global zajišťuje servis vysokozdvižných vozíků od roku 1997

    Nabízíme použité vozíky po opravě či repasi za výhodnou cenu. Vozíky odzkoušené a prověřené. Na vozíky poskytujeme záruku s platnou TK. Vozíky je možné vybavit novým zařízením včetně nové kabiny s topením!
    A jak je to vlastně s řízením? Může vysokozdvižné vozíky řídit každý? Takto to bohužel nefunguje a na řízení těchto strojů musí řidič vlastnit oprávnění. Jde o průkaz na manipulační techniku a školení řidičů vysokozdvižných vozíků, které se musí každý rok obnovovat. Platnost oprávnění je totiž pouze 1 rok. Tato školení jsou dána zákonem.
    Prodáváme  nové a repasované vysokozdvižné vozíky nejznámějších světových výrobců. Při prodeji poskytujeme odborné poradenství. Kromě manipulační techniky Vám doporučíme i vhodné regálové systémy a další vybavení skladovacích prostor. Na základě Vašich požadavků doporučíme optimální techniku a VZV i pro specifická prostředí.
    Nabízíme nové a použité vozíky k zapůjčení nebo dlouhodobému nájmu. Můžete si také nájem prodloužit, přesně dle Vašich potřeb. Vozíky máme běžně k dispozici s nosností od 1 do 5 tun.


Kurzy VZV a manipulační techniky provádíme:

    Již řadu let se zabýváme službami týkajícími se vysokozdvižných vozíků jako jsou proškolování, zhotovení řidičských oprávnění pro provoz vysokozdvižného vozíku. Jsme plně certifikováni pro provádění těchto činností.
    Naší prioritou je poskytování kompletních služeb za výhodné ceny. Díky kvalitě našich služeb poskytujeme pravidelný servis vysokozdvižných vozíků pro mnohé přední společnosti v České republice a na Slovensku.
    Není žádným tajemstvím, že spokojený zákazník je pevným základem pro trvalý obchod a zároveň cenná reference při získávání zákazníků nových. Proto je spokojenost našich zákazníků vždy na prvním místě při našich rozhodováních. Dovolte nám být vašimi partnery a přesvědčte se o námi nabízené kvalitě, která se snoubí s dobrou cenou. Na rozdíl od konkurence, je pro nás důležitý i zákazník, který má jeden ručně vedený vozík. U nás nemusíte mít kvůli dobrým cenám a rychlému přístupu flotilu vozíků. Ing. Jiří Samec jednatel společnosti


Technické prohlídky motorového vozíku a revize pohonu LPG

    Jak to tedy funguje? Pokud úspěšně absolvujete kurz, je Vám vydán průkaz řidiče manipulačních vozíků dané třídy a druhu. Každý další rok, při opakovaném školení řidičů, je vydáno osvědčení o provedení opakovaného školení a protokol o přezkoušení na vysokozdvižné vozíky.
    Vše kolem zdvihací a manipulační techniky. Zajišťujeme záruční i pozáruční servis, pravidelné kontroly a opravy manipulační techniky, vysokozdvižných vouzíků, retraků i paletových vozíků. Jsme autorizovaným servisním partnerem společnosti DESTA. Zajišťujeme technické kontroly vysokozdvižných vozíků vč. revizí adaptérů LPG.
    Zajišťujeme veškeré služby v oblasti vysokozdvižných vozíků a manipulační techniky. Prodej nové a použité techniky, školení obsluhy, servis a opravy a další...
    Naše CNG stanice jsou určené pro plnění také automobilů. Volitelná výbava s přístupy na PIN nebo čipy, evidence a výkaznictví spotřeby pro účetnictví včetně WiFi nebo GSM přenosů dat.


Kurzy, školení, semináře a/nebo rekvalifikace # SKOLENI NA RIDICE VYSOKOZDVIZNYCH VOZIKU VZV

    Vysokozdvižné vozíky rozdělujeme do kategorií podle manipulace. Standardní jsou vozíky čelní, které jsou buď elektrické, dieslové nebo plynové. Dále máme stroje boční, jež jsou určeny pro dlouhá břemena. V současné době jsou však pomalu zaměňovány za čtyřcestné vozíky, neboť neumožňují manipulaci v příčném směru břemene. Čtyřcestné stroje tedy umožňují manipulaci dlouhých, ale i krátkých břemen jak v podélném směru, tak v příčném. Jsou totiž výkonnější a menší. Pohyb je s nimi mnohem snazší také díky plně synchronizovanému čtyř-směrovému řídicímu systému. Jsou hojně využívány jak vevnitř tak venku. Nosnost se pohybuje od 2,5 t až do 25 t.
    Manipulační vozík (motorový, vysokozdvižný, plošinový) slouží k nakládání, skládání, stohování a přepravě zboží a materiálu. Je určen převážně k provozu na vnitropodnikových komunikacích. Obsluhou vysokozdvižného vozíku může být pověřena pouze osoba starší 18 let, tělesně a duševně způsobilá. Musí vlastnit oprávnění k řízení motorového vozíku příslušné třídy a druhu. Vyskodozdvižné v rozdělujeme podle způsobu pohonu, účelu použití a způsobu řízení.
    Poskytujeme Vám kvalitní, rychlý a cenově dostupný servis, s využitím nejmodernějších diagnostických systémů. Nespornou výhodou, kterou vám spolupráce s námi přinese, je sjednocení servisu všech značek vysokozdvižných vozíků u jednoho dodavatele. V praxi je daleko jednodušší mít pro všechny vysokozdvižné vozíky jedno telefonní číslo, na kterém vyřídíte všechny Vaše požadavky a přání k provozu vzv vozíků.


"Europrůkaz" vydaný dle pravidel certifikačního orgánu

    Vysokozdvižné vozíky jsou neodmyslitelným pomocníkem ve skladech. Téměř nenajdete větší sklad, kde by nebyl jediný vozík. Jsou to zařízení určená k manipulaci s materiálem. Především do větších výšek, kam by obyčejný člověk těžký materiál jinak nedokázal vynést.
    Dodáváme náhradní díly a přídavná zařízení pro všechny typy vozíků! Zajistíme montáž nebo výměnu potř. provozních kapalin a olejů. Také lisujeme pneumatiky.
    Našim milým zákazníkům přejeme šťasný Nový rok. Již 3 roky je značka vozíků TAILIFT součástí koncernu TOYOTA-TiCo. Vozíky jsou k dispozici i s pohonem na CNG. Vzhledem k dané ceně zemního plynu je to jako kdyby litr nafty stál 7 Kč!
    Jsme výrobce mobilních plnicích CNG stanic pro VZV na zemní plyn, které dodáváme. Nový model stanice má rozšířenou kapacitu CNG tlakového zásobníku pro pokrytí spotřeby 10-12 vozíků ve vícesměnném provozu.


Školení řidičů motorových vozíků

    I. ELEKTROVOZÍKYA - ručně vedené, plošinové nízkozdvižné a tahačeB - ručně vedené, plošinové nízkozdvižné a tahače s pákovým pohonemC - ručně vedené, plošinové nízkozdvižné a tahače s volantovým řízenímD - vysokozdvižné ručně vedené E - vysokozdvižné s pákovým řízenímF - vysokozdvižné s volantovým řízenímG - vysokozdvižné vozíky, řízení ze zdvihací plošinyII. MOTOVOZÍKYH - plošinové, nízkozdvižné a tahače ručně vedenéI - plošinové, nízkozdvižné a tahače s pákovým řízenímJ - plošinové, nízkozdvižné a tahače s volantovým řízenímK - vysokozdvižné vozíky ručně vedenéL - vysokozdvižné s pákovým řízenímW1 - vysokozdvižné s volantovým řízením – nosnost do 5 tW2 - vysokozdvižné s volantovým řízením – nosnost nad 5 tN - vysokozdvižné vozíky řízené ze zdvihací plošiny
    Po provedení technické kontroly manipulačního vozíku je vypracován a předán protokol o technické prohlídce. V případě, že vozík vyhovuje technickému stavu pro další provoz, je vylepena kontrolní známka s vyznačeným termínem příští technické kontroly (1x za 12 měsíců).
    Rozsah kurzu: - teorie: 35 vyučovacích hodin - praxe: 25 hodin Teorie zahrnuje: - Pravidla silničního provozu - Nauku o konstrukci - Bezpečnost práce - Mimořádné události [nehody] - Nauku o provozu
    Další žádanou službou je krátkodobý a dlouhodobý pronájem. Skladem máme široký sortiment manipulační techniky, kterou Vám zapůjčíme. Neváhejte nás kontaktovat a napsat Vaše požadavky na manipulační techniku, my Vám vytvoříme nezávaznou nabídku.


Připojte se i Vy k našim spokojeným zákazníkům

    Nesmíme zapomenout ani na regálové vozíky neboli retraky. Jsou to vysokozdvižné vozíky pro zakládání do vysokých regálů, podmínkou však jsou rovné podlahy. Není totiž připraven na nerovnosti. To je však kompenzováno výhodou, že je lze využít ve velmi malých prostorách. Kloubové stroje jsou samozřejmě také na zakládání do vysokých regálů, ale vyznačují se především schopností pracovat v extrémně úzkých uličkách. Dokáží tak efektivně zúžit uličky pro manipulaci a tím navýší prostor skladu. Dále se mohou použít ve venkovním prostředí a jezdí buď na spalovací či elektrický motor. Poslední z řady jsou terénní stroje. To jsou vysokozdvižné vozíky vhodné pro provoz na nezpevněných plochách. Nějaká nerovnost jim tedy nedělá žádné potíže. Navíc mohou být vybaveny pohonem na všechny 4 kola, proto se bez problému pohybuje v těžkém terénu, jako je například hluboký sníh.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00