Jak na věc


oplétání demižonů uherský ostroh

Oplétání demižonů proutím 15litrů

    4. Vyberte si steh např. entlovací, slepý nebo ozdobný. Šijte podél předem vyznačených čar. Můžete šít i zcela náhodně a vytvořit texturu z čar a vlnovek.
    Krásných ozdob dosáhnete použitím patky pro ploché vyšívání/oplétání ve spojení s ozdobnými stehy Vašeho stroje přešitím vláken, šňůrek, úzké saténové stužky, prýmku apod.
    Vrbovým proutím, pedigem a bužírkou oplétáme demižony, láhve a skleničky. Není pro nás problém vytvořit Vám barevný vzor a způsob opletení dle Vašich požadavků a přání k Vaší plné spokojenosti.
     Pro oplétání upřednostňujeme přírodní material jako jsou pedig a vrbové proutí, opléteme Vám demižony, lahve a sklenice i bužírkou. Náš sortiment oplétených demižonů, sklenic a lahví se na www.rajprouti.cz neustále rozrůstá, co jste nenašli dnes, může tu být zítra.. Pokud máte zájem nebo konkrétní představu o oplétených demižonech,lahvích, sklenicích, dekoračních výrobcích z pedigu, vrbového proutí nebo bužírky které hledáte, neváhejte nás kontaktovat na www.rajprouti.cz, věříme že dokážeme vyhovět i těm Vašim nejnáročnějším požadavkům.


Oplétání demižonů proutím 5 litrů

    Měli jsme v rodině ptáka…no zní to trochu jako začátek erotické povídky, ale k jádru pudla (pudl, pták, ten návod dneska teda začíná) toho vyprávění se hned dostaneme.
    Každý kus je ručně vyroben! Žádný kus není shodný, díky ruční výrobě je na každém kuse oplétených demižonů, lahvích i sklenicích nějaká odlišnost, která Vám zaručuje 100% originalitu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
8410
cache: 0024:00:00