Jak na věc


oplétání demižonů uherský ostroh

S námi Vám opletená krása demižonů, lahví a sklenic vydrží navždy!

    Měli jsme v rodině ptáka…no zní to trochu jako začátek erotické povídky, ale k jádru pudla (pudl, pták, ten návod dneska teda začíná) toho vyprávění se hned dostaneme.
    Krásných ozdob dosáhnete použitím patky pro ploché vyšívání/oplétání ve spojení s ozdobnými stehy Vašeho stroje přešitím vláken, šňůrek, úzké saténové stužky, prýmku apod.
    Vrbovým proutím, pedigem a bužírkou oplétáme demižony, láhve a skleničky. Není pro nás problém vytvořit Vám barevný vzor a způsob opletení dle Vašich požadavků a přání k Vaší plné spokojenosti.
     Pro oplétání upřednostňujeme přírodní material jako jsou pedig a vrbové proutí, opléteme Vám demižony, lahve a sklenice i bužírkou. Náš sortiment oplétených demižonů, sklenic a lahví se na www.rajprouti.cz neustále rozrůstá, co jste nenašli dnes, může tu být zítra.. Pokud máte zájem nebo konkrétní představu o oplétených demižonech,lahvích, sklenicích, dekoračních výrobcích z pedigu, vrbového proutí nebo bužírky které hledáte, neváhejte nás kontaktovat na www.rajprouti.cz, věříme že dokážeme vyhovět i těm Vašim nejnáročnějším požadavkům.


Oplétání demižonů proutím 10 litrů

    4. Vyberte si steh např. entlovací, slepý nebo ozdobný. Šijte podél předem vyznačených čar. Můžete šít i zcela náhodně a vytvořit texturu z čar a vlnovek.
    Každý kus je ručně vyroben! Žádný kus není shodný, díky ruční výrobě je na každém kuse oplétených demižonů, lahvích i sklenicích nějaká odlišnost, která Vám zaručuje 100% originalitu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00