Jak na věc


operativní leasing pro soukromé osoby opel

Operativní leasing na vozy Volvo

    Uděluji tímto v souladu s § 7 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti), ve znění pozdějších předpisů dobrovolně souhlas, aby mi společnosti Autosalon Klokočka Centrum a.s., IČ: 26435713 v budoucnu zasílala na výše uvedený elektronický kontakt pro elektronickou poštu všechny formy sdělení určených k přímé či nepřímé podpoře zboží či služeb nebo image podniku a reklamu výše uvedené společnosti (obchodní sdělení).
    Jsem si vědom toho, že mám kdykoli jasnou a zřetelnou možnost jednoduchým způsobem zdarma odmítnout souhlas s takovýmto využitím svého elektronického kontaktu i při zasílání každé jednotlivé zprávy a to buď zasláním informace o tom, že si nepřeji, aby mi byly obchodní sdělení nadále zasílány na platnou adresu odesílatele obchodního sdělení, jehož jménem se komunikace uskutečňuje nebo zasláním této informace poštou na adresu sídla společnosti Autosalon Klokočka Centrum a.s., Borského č.p. 876, 152 00 Praha 5.
    Chcete si zajistit finanční úspory, zjednodušit administrativu, eliminovat náklady na správu vozového parku a použít volné finanční prostředky na zcela jiné účely? Pak vám Autosalon Klokočka připraví individuální nabídku operativního leasingu.
    Chcete si pořídit nový vůz a nemáte dostatek finančních prostředků? Přijďte se poradit přímo k nám do Autosalonu Klokočka, kde vám pomůžeme vybrat ten nejvhodnější druh financování právě pro vás.


OPERATIVNÍ LEASING NA VOZY VOLVO

    Tato služba je vhodná zejména pro živnostníky a malé a střední podniky – plátce DPH. S operativním leasingem můžete snadno plánovat Váš rozpočet pro další období a nezatížíte své hospodaření zbytečnými odpisy.
    Nenesete rizika spojená s poklesem zůstatkové hodnoty, ani se nemusíte starat o následný prodej auta. Pokud ale o to máte zájem, můžete si auto sami po skončení operativního leasingu odkoupit, za předem stanovenou a námi garantovanou cenu.
    Na operativní leasing nabízíme výhradně nová auta - skladová, nebo objednaná do výroby podle Vašich požadavků. Až Vaše smlouva skončí, můžete rovnou přesednout zase do nového.
    V jedné měsíční platbě je zahrnuto vše, co souvisí s provozem. Auto Vám zdarma přezujeme, postaráme se o údržbu a vždy zdarma poskytneme náhradní vůz, abyste mohli pořád jezdit a nemuseli nikdy čekat. V ceně máte i českou dálniční známku a připojštění čelního skla bez spoluúčasti. Na ostatní pojistné události je spoluúčast havarijního pojištění 10 % nebo 10 000 Kč.
    Vůz zůstává ve vlastnictví leasingové společnosti i po skončení leasingové smlouvy. Operativní leasing tedy představuje pouze pronájem vozu na určitý časový úsek.


Operativní leasing: Nejsnazší cesta k novému autu

    Spustili jsme pro vás zbrusu nový web klokocka-operak.cz, na kterém najdete ty nejzajímavější nabídky na operativní leasing vámi oblíbených modelů značek Volkswagen, Audi, ŠKODA a Kia. Pořídit si vůz na operák zkrátka nebylo nikdy jednodušší!
    Nejkomfortnější způsob operativního leasingu Vám zaručuje, že každých 10 až 12 měsíců usednete do nového vozu. Může to být ten samý typ, nebo úplně jiný, který zrovna bude lépe vyhovovat Vašim potřebám. Stačí se s námi tři měsíce předem domluvit, jaké má být Vaše příští auto. Kalkulaci Vám připravíme podle Vašich potřeb na vyžádání.
    Registrace auta, pojištění, silniční daň... provoz auta s sebou nese vedle výdajů také administrativní zátěž. Ta se Vás s operativním leasingem netýká, o všechno se postaráme my.
    Pokud zvolíte tento způsob financování na pořízení vozu, je vaším cílem si vůz pouze na určitou dobu pronajmout za výhodných podmínek a následně vůz vrátit.
    Než usednete do auta, nemusíte vydávat peníze, které byste rádi použili na cokoliv jiného. Zaplatíte jen kauci a pak každý měsíc předem stanovenou částku.


OPERATIVNÍ LEASING - DOPORUČUJEME

    Každá měsíční splátka je nákladovou položkou. Odpočet DPH uplatňujete průběžně a své hospodaření nezatížíte žádnými odpisy. Takto uvolněné peníze můžete využít na rozvoj svého podnikání.
    Všechny uvedené ceny jsou fixní měsíční paušál za veškeré služby dle zvoleného tarifu, garantovaný po celou dobu trvání smlouvy. Operativní leasing se sjednává na 36 měsíců s celkovým nájezdem 60 000 km (tolerance 5 %). Poznámky: 1v ceně je jednobarevný metalický lak dle vlastního výběru, 2v ceně je libovolné barevné provedení, včetně dvoubarevných kombinací.
    Operativní leasing je moderní alternativou k vlastnictví vozu. Neplatíte nic předem, ani žádné vedlejší náklady: za předem stanovenou pravidelnou měsíční platbu se nemusíte starat o nic jiného než tankování. Všechny starosti a povinnosti spojené s vlastnictvím vozu zůstávají na nás. Nemusíte se starat o financování, o administrativu, ani nemusíte řešit pojištění. Vše uděláme za Vás.
    Uživatel je povinen používat vůz v souladu s návodem k obsluze a dodržet plán údržby předepsaný výrobcem. Praviedelná údržba se provádí v autorizovaném servise CanoCar, s.r.o. v Brně.


OPERATIVNÍ LEASING - NEJNOVĚJŠÍ NABÍDKA

    Jakub LutnerOperativní leasing +420 777 909 014 jakub.lutner@spx-car.cz Kontaktujte násDo poznámky prosím uveďte čas, který Vám bude vyhovovat a my se v tomto čase s Vámi spojíme.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00