Jak na věc


operace karpálního tunelu liberec diskuze

Kdy je vhodné podstoupit operaci uší?

    Dobrý den, pokud máte tento problém od narození, tak je to na menším oku vrozená ptoza víčka. Tuto vadu musí posoudit oční lékař a musí se vyjádřit k velikosti vady, k funkci svalu. Na plastické chirurgii vybereme vhodný typ operace, tuto potom hradí pojišťovna. S pozdravem Dr.růchová
    Dobrý den, určitě se zastavte na konzultaci, kde  rozhodneme jaký typ operace uděláme a kolik bude stát. Zdravotní pojišťovna na tento typ operace nepřispívá a bohužel na splátky operace možná není. S pozdravem Dr.Průchová
    Při operaci odstálých boltců je řez veden v záhybu za uchem. Odstraní se část kůže a chrupavky. Podle potřeby se provádí i modelace chrupavky. Ucho se přitáhne k hlavě a rány se sešijí. Výsledná jizva bude skryta za uchem a bude velmi nenápadná.
    Operace uší se provádí v místním umrtvení ambulantně a trvá asi jednu hodinu. Řez a následná jizva je na zadní straně boltce. Přední strana chrupavky se uvolní od kůže a chrupavka se změkčí drobnými nářezy. Hojení trvá 2 týdny, po tu dobu se nosí specielní obvaz. Po této době je vhodné ještě 3 týdny nosit čelenku a to i v noci.


Vaše dotazyMUDr. Miroslava Průchová odpovídá na Vaše dotazy...

    Možná vám to v dětském věku nevadilo. Možná to nechtěli řešit vaši rodiče. Odstálé uši vám sluch nezhoršují, ale po estetické stránce vadí. Zbytečně přitahují pozornost. Vytvářejí prostor pro nevhodné vtipy. Někdy jsou pouze uši pouze odstálé, někdy mají nestandardní tvar a velikost. Vše se dá vyřešit. Operaci mohu doporučit nejen dospělým, ale i dětem.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00