Jak na věc


online kalkulačka matematická

On-line příprava na přijímací zkoušky vysokých škol

    Absolvováním kurzu můžete zvýšit svoji šanci uspět na přijímacích zkouškách například těchto vysokých škol: většina oborů Masarykovy univerzity, lékařské fakulty, Vysoká škola ekonomická v Praze, psychologické obory, 15 vysokých škol, které mají jako součást přijímacích zkoušek SCIO OSP (dalších 19 k nim přihlíží), atd.
    Zvláště pro studenty základních škol jsme připravili diktátový kurz. Díky němu můžete vylepšit své známky z diktátů z českého jazyka a zopakovat si řadu gramatických jevů.
     Anténa hitrádio hrá najväčšie hity rokov 70tych, rokov 80tych, rokov 90tych, najväčšie hity milénia, najväčšie súčasné a hlavne najväčšie slovenské hity pre dobrú náladu poslucháčov.
    Uvedené dva kurzy jsou primárně koncipovány k přípravě na přijímací zkoušky na střední školy. I tyto kurzy rovněž dobře poslouží pro zlepšení studijního prospěchu, zopakování studijní látky, zopakování si základů nebo k rozšíření Vašeho obzoru o další znalosti.
    Uvedené kurzy jsou primárně koncipovány k přípravě na přijímací zkoušky na prestižní vysoké školy, rovněž ale dobře poslouží jako doplněk k přípravě na přijímací zkoušky na obory s obdobnými požadavky, jako doplněk na maturitní zkoušku, ke zlepšení studijního prospěchu, zopakování studijní látky nebo k rozšíření Vašeho obzoru o další znalosti.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00