Jak na věc


onemanshow foundation - cizí zeď text

Komentovat článek Zrušit odpověď

    Objevují se však i spekulace, že Kazma po dlouhých letech opouští internetovou televizi Stream.cz. Pokud je odpočet jen nástroj, jak zaujmout lidi na internetu, budeme smutní. My chceme další OneManShow. 
    Karel, tak znělo jméno soutěžícího, trpěl Tourettovým syndromem a nekontrolovaně kvůli němu vykřikoval sprostá slova. Do toho ještě spal v rakvi, trpěl permanentní erekcí a choval slepici jménem Babiš. Kazma celou dobu skrze sluchátko našeptával Karlovi věci, která má říct společně s věcmi, které má udělat. Vše bylo završeno tím, že ačkoli kamera natáčela nemotorné (až nechutné) vaření sprostého Karla, naservírované Menu uvařili ti nejlepší čeští kuchaři z těch nejlepších surovin.
    Nechceme do toho zabrušovat, abychom nemuseli pak vybrušovat, ale Mílu Roznera ani Tomio Okamura nemůže jako experta na kulturu myslet vážně. Takže, Míla je náš nejžhavější tip!
    Jedno víme jistě, ať natočí Kazma cokoli, kvalita nepůjde dolů. Zatím je každé nové video ještě větší pecka než to předchozí. Vezměte si, vydat se na cestu kolem světa s tím, co máte v kapse a muset na každou výzvu odpovídat jen ano, nebo se propašovat v Rusku na Mistrovství světa v hokeji, to chce koule.


Charlie Cox: TOP 8 zajímavostí o nejnovějším Daredevilovi

    Ani nevíme u čeho je více otazníků – jestli u samotného případu Jiřího Kajínka, nebo u jeho milosti. Prezident Zeman se však rozhodl, že Jiřího Kajínka odsouzeného k trestu doživotí propustí. Má snad v tomhle prsty Kazma?
    Poslední díl OneManShow tak právem trhal rekordy, za pouhých pět dní získal 3 miliony shlédnutí, což je nejvíce v celé historii internetové televize Stream. K dnešnímu dni jej však viděli téměř 4 miliony lidí. V případě, že jste video samotné video ještě neviděli, okamžitě to napravte. Věřte, že nebudete litovat. A pak si hned musíte pustit „Making of“. To už neuvěříte svým očím úplně.
    Video však nemělo nikoho zesměšnit, Kazma se snažil celou republiku informovat o nemoci s názvem Tourettův syndrom, o které do té doby nemělo moc lidí povědomí. Dobrá práce, Kazmo!
    Kazmova One Man Show se už za dva dny dočká premiéry dalšího dílu. Můžeme si být jistí tím, že nás všechny do jednoho zase usadí na zadek – tak, jak to umí jen Kazma. O čem z nedávné doby může být?


d) Mílovi Roznerovi v řadách SPD

    Drbomat je bulvární magazín, který vám přináší novinky (drby?) ze světa celebrit, "celebrit", Youtuberů a Instagramových hvězdiček. Brodíme se pro vás bahnem českého showbusinessu a lovíme pro vás ty nejzajímavější kousky. Jsme takový online bulvár pro milleniály a generaci Y.
    Jistě si všichni pamatujeme na smršť, kterou vyvolala ta poslední OneManShow. Pro ty, co to neviděli (což snad ani není možné), Kazma se svým týmem nastrčil mezi soutěžící pořadu Prostřeno člověka, který byl tak trochu „jiný“.
    „Mačkáš mi hada, debile“ – víte o čem mluvíme? Jasně, že víte. Další virál, který otřásl Českem jako již zmíněné Prostřeno. Tohle by byla ale nuda. Každopádně, lze v tom trochu cítit Kazmův rukopis.
    Tohle opravdu nepotřebuje vysvětlení. Jiný důvod, proč by se Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamuru dostala do Sněmovny s takovým výsledkem, nás nenapadá. Opravdu ne. Ani jeden.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
10643
cache: 0024:00:00