Jak na věc


olivová pomazánka

Přírodní olivové mýdlo dárkově balené - modrá

    Přírodní olivová mýdla jsou vyráběna výhradně z přírodních surovin, co nejšetrnějšími metodami, aby byla zachována hodnota olejů a pečujících látek. Při výrobě nejsou používány živočišné tuky, ani jiné produkty, které by znamenaly zbytečnou smrt zvířete. Každé z mýdel prošlo rukama výrobce v Olomouci, od prvního nalití olejů, přes žíravou fázi reakce, ze které se nakonec narodí nejčistší mýdla, bez konzervantů, zásadně bez syntetických barviv a bez syntetických vonných olejů, až po krájení a balení.
    Klíče ke zdraví Vám nabízí aromaterapeutickou kosmetiku, éterické a rostlinné oleje, bylinné čaje od bylinářů Pavla Váni a Ing. Jiřího Janči, široký výběr BIO čajů, ekologické hračky a nádobí pro děti, ekodrogerii Ecover, knížky nejen z Knihovničky Meduňky, Feng Shui a spoustu tipů na dárky co pohladí tělo i duši.
    Hlavní složkou těchto mýdel je olivový olej, který zjemňuje pokožku a udržuje ji vláčnou, napnutou a přispívá k mladšímu vzhledu. Pro svou výbornou pěnivost se přidává palmový a kokosový olej. Dále jsou použity výživné složky jako např. avokádový olej (výborný pro suchou, citlivou a zanícenou pleť, podporuje obnovu buněk a regeneraci pokožky, obsahuje vitamíny A,E,D), jojobový olej (patří k nejcennějším přírodním olejům, obsahuje vyvážený poměr pěsticích látek s hojivou schopností. Pokožku ošetřuje, regeneruje, vyhlazuje a pomáhá v péči o aknózní pleť), přírodní esenciální oleje a bylinky.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00