Jak na věc


olejové radiátory

Využití, výměna a funkce olejového filtru

    Olejový filtr slouží dvojímu účelu, jednak chrání motor a navíc udržuje malé množství oleje v systému, když je motor vypnutý. Když je motor v klidu, olej se vysouší a udržuje se ve spodní části motoru, takže horní část motoru zůstává bez řádné mazání. Po opětovném startu se olej dostává do horní části pomalu, jelikož je studený, respektive hustý. A právě k tomu slouží zpětný ventil, který je součástí olejového filtru.
    Upozornění: pokud jsou zde některé informace nepřesné nebo zavádějící, přivítáme, když nám napíšete na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Rádi Vaši připomínku zveřejníme nebo opravíme již stávající informace.
    Olejový filtr je umístěn na boku bloku motoru. Z olejového čerpadla proudí olej do motoru, pokaždé, když motorový olej cirkuluje, prochází olejovým filtrem. Olejový filtr chrání motor tím, že zachytí velké částice v oleji, které by mohly poškodit motor.
    Malujete rádi? Máme pro Vás zajímavy výběr akrylových barev - naleznete zde barvy od firem Amsterdam, Pébeo, Artcreation, ale taky Lascaux - nejlepší akrylové barvy na světě. Dále můžete nakupovat i olejové barvy VanGogh, nebo Umton. Pokud byste měli zájem o další výrobce, dejte nám prosím vědět. Pokud to bude vhodné, tak jej co nejdříve zařadíme do nabídky.


Pébéo');" onclick="onProductClick('https://www.provytvarniky.cz/olejove-barvy/pebeo-studio-xl-37-ml','4188','Pébeo Studio XL 37 ml','Olejové barvy'); return !ga.loaded;">Pébeo Studio XL 37 ml

    Hlavní funkcí olejového filtru je selekce drobných nečistot a cirkulujícího oleje. Pokus by k uvedené selekci nedošlo, olej by zhoustl a svou konzistencí by začal působit jako brusná pasta. Zároveň se z olejového filtru stane "špunt", který zabrání průtoku oleje. Tím není zaručeno pravidelné mazání a tato situace může zapříčinit i závažné poškození motoru. Doporučujeme měnit lejoý filtr při každé výměně olejů.
    Existuje mnoho různých druhů olejových filtrů. Standardní olejové filtry jsou obvykle dostačující, za předpokladu, že bude nahrazen každých 10.000 km.Při nákupu olejového filtru je také důležité, aby se zabránilo fantazii při nákupu netradičních nebo neověřených technologií olejového filtru. Optimální je nákup olejového filtru od předního a prověřeného výrobce, který obsahuje Teflon® jako těsnící jednotku. Nicméně, Teflon® je polotuhá látka a má schopnost ucpat proudění oleje do motoru. Olejový filtr s Teflonem® ve filtrační části není vhodný, ale olejový filtr, který používá Teflon® na těsnění by neměl mít žádný negativní vliv na chod motoru.
    K základní výbavě každého zkušenějšího malíře patří olejové barvy. Jsou to takzvané barvy mistrů. U nás si můžete vybrat ze škály ověřených olejových barev za dobrý poměr cena / kvalita.


Nevskaya Palitra');" onclick="onProductClick('https://www.provytvarniky.cz/olejove-barvy/ladoga-olejovy-umelecky-set-10-barev-v-46-ml-tube','301','LADOGA olejový umělecký set, 10 barev v 46 ml tubě','Olejové barvy'); return !ga.loaded;">LADOGA olejový umělecký set, 10 barev v 46 ml tubě

    Je důležité měnit olejový filtr každých 10.000 km nebo každých 6 měsíců, podle toho, co nastane dříve. Samozřejmostí je výměna olejového filtru při každé výměně oleje v systému. Aby se zabránilo vážným škodám, které vyplývají z nedostatečného mazání, je nutné, abyste měnili svůj olejový filtr pravidelně.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
10550
cache: 0024:00:00