Jak na věc


okno zlín

Okna přes internet - Plastová okna a dveře

    Sníh, voda, vítr. Na severu prostě nemohou dělat okna, která neodolají krutým podmínkám. Takže pokud se poohlížíte po kvalitě, která vám vydrží i desítky let, Velux je přesně pro vás.
    V současnosti nabízíme novou generaci střešních oken Velux za velmi dobrou cenu. V nabídce najdete jak dřevěná okna s dvojitým lakováním, tak i s bílým polyuretanovým nátěrem.
    Je pro vás důležité, jak se firma chová k lidem? Velux v tomto směru udává trendy a své zaměstnance motivuje a zapojuje je do rozhodovacích procesů. Se stejnou důsledností opečovává i své zákazníky a firmy výhodami, které nemají obdoby.
    Nový systém ThermoTechnology, až o 18 procent větší prosklená plocha a speciální těsnění. To a mnoho dalších vychytávek zajistí, že se vám z domu žádná energie vykrádat nebude. Naopak! Venkovní teplo a světlo si opravdu užijete.


Naší dodavatelé prvotních surovin pro výrobu profilu:

    Vyrábí nejen klasická kyvná střešní okna, ale i mnoho doplňků jako jsou rolety, žaluzie nebo markýzy. V posledních letech se výrobky Velux těší veliké oblibě i díky možnosti dálkového a solárního ovládání. Díky moderním technologiím můžete větrání bez obav svěřit automatickému systému, který hlídá teplotu a vlhkost v místnosti a navíc, dokáže uzavřít okna v případě deště.
    Sedmdesát let vývoje, spokojení zaměstnanci a řada ocenění a certifikátů. Firma Velux opravdu má na čem stavět, a pokud hledáte dřevěná střešní okna s velkou zasklenou plochou a promyšleným větracím systémem, jste na správném místě. Neotřesitelnou pozici firmy, jejíž zakladatel vynalezl vůbec první moderní střešní okno, dokládají i zkušenosti zákazníků ze zemí, kde firma působí desítky let. V nich je totiž možné narazit i na čtyřicet let stará a stále funkční okna Velux.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00