Jak na věc


okapy klapka pro sběr dešťové vody

Materiálové dělení naší nabídky

    Okapy Expert je okapový systém nejvyšší kvality, z materiálu špičkové úrovně. Námi vyrobené okapy jsou zpracované profilovacím strojem za studena o rychlosti výroby 13 m/min, nemají žádné spoje a díky této unikátní technologii jsou hladké a celistvé. Okapy Vám vyrobíme a namontujeme přímo na místě.
    V nabídce okapové prvky, okapy, žlaby, svody, okapové systémy, tabulové a svitkové plechy. Nákup okapových a klempířských prvků u více prodejců formou elektronického tržiště dle výběru nejbližšího místa dodání v rámci jedné objednávky.


Okapové systémy, okapy a příslušenství z různých materiálů

    Svody - odvádějí vodu v místě kotlíků svisle k zemi, kde vytéká pomocí výtokových kolen, nebo jsou svody napojeny do kanalizace. Svody jsou do fasády upevněny pomocí objímek (zděří).Žlaby - slouží k odvodu vody z roviny střechy u okapu. Tvary žlabů jsou půlkulaté a hranaté. Půlkruhový podokapní žlab se osazuje tak aby do něj voda stékala i při malých srážkách. Přívalové deště nebo sníh při tání nejsou žlabem zachytávány, docházelo by k jeho poškození. Pokud je pod okapem chodník je vhodnější použít nástřešní žlaby. Nástřešní žlab je nutné podbědnit.Háky - slouží k upevnění žlabů ke střeše.Čela – slouží k ukončení žlabu po stranách.Roh vnější – slouží pro 2 žlabů ve „vnějším“ spojení rohu.Kout – složí pro spojení 2 žlabů ve vnitřním rohu.Spojka – u plastových poplastovaných okapů se používá ke spojení dvou žlabů, mívá gumovou těsnící manžetu.Kotlík – umístí se v místě, kde chceme umístit svodovou rouru.Koleno – slouží k propojení kotlíku a svodů – 2 kolena tvoří S-koleno.Okapnice (okapn
    Okapy (okapové systémy - žlaby, svody, příslušenství k okapovým prvkům) se skládají z komponent, které vhodným spojením vytvoří komplexní systém okapových prvků pro svod vody pro vaši stavbu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00