Jak na věc


odvoz odpadu praha

Výkopové práce pro rodinný dům Stodůlky

    Autodoprava založena roku 1994, působící na trhu s odpady od roku 2003. Sídlíme v městské části Praha 8 Březiněves, ale geograficky se specializujeme na celou Prahu a střední Čechy.
    Dovážíme stavební materiály – písky, štěrky, kačírek, zeminu, beton…. Naším kropicím vozem zajišťujeme kropení komunikací, stavebních ploch i zeleně. Zajistíme nakládku kontejnerů ručně, nebo technikou. Provedeme bourací práce menšího rozsahu, nebo zajistíme vyklízecí práce.
    Pro odvoz suti a komunálního odpadu používáme kontejnery o objemech 3 m3, 5 m3 a 10 m3. Kontejnery přepravujeme vozidly Avia D90, EURO 3 a EURO 4 o nosnosti 4-5 t.
    Vlastníme povolení magistrátu k nakládání s odpady, vedeme evidenci odpadu a po skončení prací dostává zákazník tzv. „Potvrzení o převzetí odpadu“ potřebné pro kolaudační rozhodnutí. Naše firma nabízí služby, které jsou určené nejen pro velké stavební firmy ale i pro ty menší, pro podnikatele i pro soukromé osoby.
    Provádíme odvoz suti a odpadu na území Prahy a nejbližším okolí. Nabízíme kontejnery o objemech 3 m3, 5 m3 a 10 m3. Při větších objemech a delší spolupráci poskytujeme slevy.


Odvoz suti, likvidace odpadu Praha a okolí

    Naše služby provádíme rychle, kvalitně a odborně. Nakládání s odpady provádíme v souladu se zákonem č.185/2001 Sb. a jinou platnou legislativou. S odpady nakládáme na území Hlavního města Prahy a Středočeského kraje.
    Podnikáme v oblasti autodopravy, nakládání s odpady a poskytování technických služeb od roku 1996. Zajišťujeme kontejnerový odvoz a likvidaci stavebních a jiných odpadů kontejnery 3 až 20 m3.
    Podle § 12, odst. (4), zákona č. 185/2001 Sb. O odpadech: „Každý je povinen zjistit, zda osoba, které předává odpady, je k jejich převzetí podle tohoto zákona oprávněna. V případě, že se tato osoba oprávněním neprokáže, nesmí jí být odpad předán.“
    Na odvoz suti po Praze máme špičková zařízení a velmi výkonnou techniku. Na množství suti nebo odpadu nezáleží, jsme schopni odvézt jakékoliv množství odpadu či suti kromě nebezpečného odpadu.
    Jakmile je akce dokončena, tak vydáme tzv. “potvrzení o převzetí odpadu ke zneškodnění”, které bývá nutné pro kolaudaci. Veškerá oprávnění pro manipulaci s odpady máme a na požádání předložíme.


Likvidace odpadu – Typy kontejnerů na odpad:

    Zavolejte nám a objednejte si přistavení kontejneru v Praze. Odvoz odpadu a odvoz suti včetně likvidace odpadu a suti zajistíme co nejrychleji, většinou do dvou hodín od objednání. Nejblíže nám je Praha 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9 a 10. Nemáme problém naše služby poskytnout ani v ostatních částech Prahy jako 4 či 5. Stavební suti a odpadu vás zbavíme v co nejkratším termínu, aby vaše stavba mohla dále pokračovat.
    Pro úplnost je nutné dále citovat alespoň část § 66, odst. (3): „Pokutu do výše 10 000 000 Kč uloží inspekce fyzické osobě oprávněné k podnikání nebo právnické osobě, která: … b) předá odpad osobě, která k převzetí předávaného odpadu není podle tohoto zákona oprávněna, …
    Firma Pavel Jančovič likvidace a odvoz odpadu vznikla v roce 2010 v oblasti odvozu odpadu,, suti, zeminy a komunálního odpadu. Naše firma se nachází na Praze 9 a hlavním oborem Naší firmy je odvoz odpadu a odvoz suti. Služby, které provozuje firma Pavel Jančovič provádíme vozy AVIA a DAF.
    Naší hlavní činností v oboru dopravy je odvoz odpadu a odvoz suti. Našim zákazníkům poskytujeme spolehlivý a pružný servis po celém území Prahy. Kontejner na odpad a na suť jsme Vám schopni k domu přistavit již do 1 hodiny po přijmutí Vaší objednávky.


Přesun zeminy smykovým nakladačem

    Odvoz suti i odvoz odpadu probíhá v rámci hlavního města Praha za pomoci kontejnerových vozidel. Kontejnerová vozidla pro odvoz odpadu připravíme, zajistíme odvoz odpadu i suti a odborně odpad zlikvidujeme.
    Zabýváme se kontejnerovou dopravou s vanami 3-10m3. Poskytujeme likvidaci a odvoz odpadu a suti. Vyklízíme byty, půdy, zahrady a sklepy. Zajištujeme také prodej a dovoz písků, štěrků, betonů. Jezdíme po celé Praze a okolí (Brandýs n/L, Říčany, Klecany, Úvaly, Kostelec n/L, Neratovice...) po domluvě kamkoliv.
    Ceny vyklízecích prací kalkulujeme pro každou zakázku individuálně. Zejména bereme v potaz množství a složení odpadu, fyzickou a časovou náročnost, při větším množství odpadu kalkulaci zpracováváme na základě osobní prohlídky.
    Služba "odvoz odpadu včetně likvidace" je splatná v okamžiku, kdy plný kontejner naložíme na auto, odpady přechází do našeho vlastnictví až po finanční úhradě našich služeb. Služba "doprava sypkých materiálů" je splatná v okamžiku, kdy auto s požadovaným materiálem dorazí do místa určení, případné reklamace je třeba uplatňovat ještě před jeho složením.


NEPLAŤTE POPLATKY za jednorázové přistavení kontejneru.

    Rozměr kontejneru stanovíme vždy na základě požadavků zákazníka a zohledníme množství odpadu a druh odpadu s přihlédnutím k co největší rentabilitě pro klienta.
    Odvoz odpadu se netýká pouze Prahy, ale celé řady obcí v širokém okolí. Společnost Lukáš Černý poskytuje profesionální služby kromě hlavního města také v Brandýse nad Labem, Kostelci nad Labem, Neratovicích, Odolena Vodě, Říčanech, Úvalech, Klecanech, Postřižíně, Brnkách, Zdibech a v celé řadě dalších měst a vesnic. Využijte levného a rychlého odvozu odpadu v Praze a středních Čechách! Přesvědčte se, že naše služby a perfektní servis stojí za to! Požadujte dokonalý výsledek za všech okolností! Objednejte si nejvýhodnější odvoz odpadu Praha právě teď!
    Odvoz odpadu probíhá tak, že přistavíme kontejner a Vy si odpad sami naložíte, nebo požádáte naši firmu a my nakládku odpadu provedeme. Nákladku odpadu provádíme ručně, nebo strojním nakladačem.


Závoz kontejneru na Malou Stranu

    Potřebujete zajistit odvoz odpadu v lokalitě Praha a okolí? Rádi byste se zbavili suti nebo odpadu co nejdříve? A za vynikající cenu? Odvoz odpadu Praha zajišťuje renomovaná společnost Lukáš Černý již řadu let k naprosté spokojenosti klientů. Obraťte se na nás a nechejte si kromě odvozu odpadu v Praze zajistit také odvoz bio odpadu či prodej písku a štěrku v Praze. Likvidujeme také komunální a stavební odpad. Odvoz odpadu Praha zajištujeme moderními vozy značky Avia a kontejnery o objemu 3 – 10 m2. Jednáme rychle a v kteroukoli dobu. Využijte odvoz odpadu Praha ještě dnes!
    Odvoz odpadu Praha provádíme rychle a efektivně. Plně využíváme našich zkušeností, špičkové techniky i moderního know how. Víte, že většinu objednávek na odvoz odpadu v Praze a středních Čechách dokážeme vyřídit během jediného dne? Nechejte si od nás realizovat také odvoz suti nebo likvidaci odpadů v Praze. Co všechno pro Vás rádi zajistíme?
    Vítáme Vás na stránkách naší firmy. Naše firma začala s činností vyklízení, naložení a odvozem suti, odvozem odpadu a dovozem stavebního materiálu před více než deseti lety a proto má dlouholeté zkušenosti v oboru. Naložíme a zlikvidujeme suť, demoliční odpad, odpad ze zahrad nebo odpad z vyklízení. Po dohodě jsme schopni zajistit ruční vyklízení a nakládku. Standardně Vám přistavíme potřebné kontejnery na odpad dle objemu a druhu odpadu, Vy si odpad sami naložíte a my naplněný kontejner odvezeme.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00