Jak na věc


odvoz odpadu brno

F.R.O.M. CZ, spol. s r.o. v likvidaci

    Nákladní silniční doprava, pronájem kontejnerů - kontejnery 2 m3 - 3, 5 t, odvoz domácího odpadu a stavební sutě, dovoz písku, betonu a stavebního materiálu, prodej a dovoz cementu, vápna a omítkových směsí.
    Velkoobchod s odpadem a šrotem. Recyklace nekovového odpadu. Ostatní maloobchod v nespecializovaných prodejnách. Zprostředkovatelské činnosti realitních agentur. Pronájem výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost j. n..
    Výroba kontejnerů. Plnění, revize a opravy lahví na oxid uhličitý. Dodávky oxidu uhličitého pro restaurace. Svařování v ochranné atmosféře a plnění hasicích přístrojů.
    Nabízíme možnost dlouhodobého pronájmu kontejnerů. Velikosti kontejnerů na suť - 2 m³ 3 m³, 5 m³, 6 m³, 13 m³ a 15 m³ Velikosti kontejnerů na lehký objemný odpad - 2 m³ 3 m³, 5 m³, 6 m³, 8 m³, 12 m³, 13 m³ a 15 m³
    Demolice, bourání, likvidace objektů, demontáž technologických zařízení včetně výkupu a odvozu, bourací nůžky dosah 33 m, recyklace stavební suti, výkup kovového odpadu.
    Energetické využívání odpadu, svoz komunálního a vybraného průmyslového odpadu, pronájem velkoobjemových kontejnerů, prodej odpadových nádob, provoz sběrných dvorů.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00