Jak na věc


odvoz odpadu české budějovice

Množstevní slevy při větším množství

    Společnost Autodoprava Baše poskytuje veškeré služby v oblasti výkopových prací, odvoz suti, odvoz odpadu, zemní práce, stavební práce, ruční výkopové práce a například odvoz kontejnerů.
    Zaměstnáváme výhradně české zaměstnance, kteří jsou speciálně proškoleni na konkrétní nabízené řemeslo či službu a mají bohaté zkušenosti v daném oboru.
     bytů, domácností, kanceláří, administrativních budov , činžovních domů, panelový domů před kolaudací, sklepů, půdních prostor , nebytových prostor, prostranství před firmou, domem, společností Úklid chodníků (i v zimním období) po stavebních pracích, po řemeslnících a řemeslných pracích ,Úklid po stavebních firmách , po živelných pohromách, Úklid po úmrtí.,
    Máte suť (cihly, beton, obklady, dlažbu, omítku, …), které se chcete zbavit? Naše firma Vám s ní ráda pomůže. AUTODOPRAVA BAŠE disponuje několika kontejnery o objemu 3 m3, který si můžete objednat a my Vám ho přistavíme. Do tohoto kontejneru naložíte suť o celkové hmotnosti do 3,5 t. Nakládání do kontejneru Vám můžeme ulehčit naší technikou. U stálých zákazníků a větších akcí jsme schopni po vzájemné dohodě poskytnout slevy oproti základnímu ceníku odvozu suti.


Odvoz odpadu a umisťování na skládky

    Pomocí našich specializovaných kontejnerů zajišťujeme odvoz odpadů. Jedná se zejména o odvoz stavební sutě z demolice. Odvoz odpadů při vyklízení staveb, budov, hal, skladů, sklepů a půd. Odvoz odpadů po rekonstrukci a podobně.
    Naše firma AUTODOPRAVA BAŠE se převážně zaměřuje na odvoz odpadu v kontejnerech, které Vám umístíme na Vámi zvolené místo. Všechen odpad ekologicky likvidujeme a vydáváme i potvrzení o této ekologické likvidaci, které je nutné ke kolaudačnímu řízení. Odvoz odpadu zajišťujeme v různých velikostech kontejnerů: 3 m3, 9 m3 a 11 m3. Stálým zákazníkům vedeme evidenci o likvidaci odpadu. U stálých zákazníků a větších akcí jsme schopni po vzájemné dohodě poskytnout slevy oproti základnímu ceníku na odvoz odpadů.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00