Jak na věc


odstranění znaménka bez stehů a chirurgicky

3. stupeň - rozvinutá celulitida

    Typicky ženské příčiny pro vznik celulitidy jsou: důsledek těhotenství, užívání antikoncepce, držení různých diet - kolísavá hmotnost, nošení vysokých podpatků a sedavé zaměstnání - snižují oběhovou lymfatickou činnost.
    Zdravotních pak místa častého mechanického oděru např. okolí pasu, krku, podpaží, třísel. Po takto častém mechanickém dráždění, při běžném každodenním pohybu, se mohou znamínka začít měnit velikostí, barvou i tvarem, to je jistě pádný důvod k jejich odbornému vyšetření a následnému odstranění.
    Přístrojová lymfodrenáž zlepšuje přirozenou činnost lymfatického systému a pomáhá při odstranění celulitidy. Více o přístrojové lymfodrenáži a špičkové lymfodrenážní technologii BTL - 6000 Lymphastim najdete na stránce Lymfodrenáž »
    Projevy celulitidy jsou velmi výrazné. Pokožka postižená celulitidou je chladnější, ztuhlá až napjatá a zpravidla již dochází k nezvratným degenerativním změnám.


Mějte na paměti, že včasná kontrola a odstranění problematických znamének může předcházet závažným zdravotním komplikacím.

    Každá terapie estetickou rázovou vlnou pro odstranění celulitidy trvá 20 až 60 minut. Čas procedury závisí na velikosti plochy, kterou je v průběhu terapie nutné ošetřit. Pro další zlepšení estetických výsledků při odstraňování celulitidy doporučujeme estetickou rázovou vlnu kombinovat s radiofrekvenčním ošetřením přístrojem Exilis. Po terapii, která je naprosto bezbolestná, není klientka nijak omezena a může vykonávat běžné denní činnosti.
    Pokud v 1. stupni problém s celulitidou neřešíme, celulitida postupně přechází do 2. stupně. Celulitida začíná být běžně viditelná v podobě menších nerovností s výskytem zejména na vnějších a vnitřních stranách stehen. Intenzivněji se celulitida projeví pokud zatnete svaly nebo při delším sezení. Naopak při poloze vleže nejsou projevy celulitidy viditelné.
    Odstranění celulitidy v našem estetickém centru provádíme komplexně, s pomocí několika ošetřovacích metod. Jejich kombinace pak ještě více prohlubuje účinky v boji proti celulitidě. Používané přístrojové terapie pro odstraňování celulitidy jsou založené na nejnovějších vědeckých poznatcích.Na odstranění celulitidy používáme také tradiční a osvědčené přírodní procedury. Komplexní a individuální péče přináší našim klientkám spolehlivé výsledky v oblasti estetiky při odstraňování celulitidy.


Příčiny vzniku celulitidy u žen

    Na vzniku celulitidy se podílí několik zdravotních faktorů. Mezi ně patří nezdravý životní styl a nedostatek pohybových aktivit. V důsledku toho dochází ke snížené nebo nedostatečné činnosti lymfatického systému. Jeho úkolem je tělo čistit od toxinů. Nedostatečný očistný proces organismu zvyšuje pravděpodobnost vzniku a rozvoje celulitidy.
    © 2019 BEAUTY CLINIC - ESTETICKÉ CENTRUM BRNOTelefon pro objednání, informace o službách: 777 338 733Objednávky e-mailem: objednavky@beautyclinic.czAdresa: Masarykova 12 - 2. patro, PSČ 602 00 Brno - střed
    Celulitida není ještě na 1. pohled viditelná. Projevy celulitidy se objevují jen během štípacího (kompresního) testu. Když pomocí prstů stisknete kůži silnějším tlakem a na pokožce se zobrazí úkaz připomínající kůru pomeranče, jde o úvodní stupeň celulitidy. Tento stav definujeme jako celulitidu v počáteční fázi.


Průběh a doporučený počet ošetření rázovou vlnou

    Frakční CO2 laser používaný v našem centru je velmi jemnou a přitom účinnou volbou k odstranění znamínek. Lze jej používat na všechny lokality těla včetně obličeje. Zrak pacienta je vždy po celý zákrok chráněn speciálními brýlemi. Zákroky se provádí v lokální anestezii. Paprsek laseru je počítačem přesně vyměřen na ošetřovanou lokalitu a nastaví i jeho intenzitu. Zaměřené místo se pak v tenkých vrstvičkách odpařuje. Zůstává pouze malá růžová ploška, která se odhojí stroupkem. Místo se kryje náplastí, která se může druhý den po zákroku odstranit. Odpadá šítí rány, odstraňování stehů, tím je zákrok mnohem šetrnější než klasické chirurgické odstranění.
    Při celulitidě dochází ke zvětšení objemu podkožních tukových buněk. V podkoží se nadměrně ukládá tuk, snižuje se pevnost a pružnost pokožky. Na povrch vystupují nehezké hrbolky a nerovnosti, které kazí vzhled a estetický dojem.Povrch pokožky postižený celulitidou nápadně připomíná zvrásněný povrch pomeranče, proto se někdy celulitidě říká pomerančová kůra. S projevy celulitidy se setkáváme hlavně v oblasti stehen, boků, zadečku, břicha a paží.
    Za další příčiny vzniku celulitidy se považují nadváha a přirozené stárnutí - rizikový je věk po čtyřicítce. Celulitida ovšem postihuje i štíhlé ženy a stále častěji i velmi mladé ženy. Proti celulitidě můžete sami bojovat zdravým životním stylem, zvýšeným pitným režim a pohybovými aktivitami.


Klubové nabídky pro extra horké léto »

    Za všeobecné rizikové faktory pro vznik celulitidy se považují: genetika - rodové dispozice, nedostatečná činnost lymfatického systému, nevyvážená strava, nízký příjem tekutin zejména čisté vody, nedostatek přirozených vitamínů a minerálů v jídle, každodenní stres, nadměrný přísun kávy, závislost na nikotinu - kouření a pití alkoholu.
    Tělové zábaly proti celulitidě snižují projevy pomerančové kůže a přispívají k celkové regeneraci pokožky a organismu. Využívají tradičních poznatků o blahodárném působení přírodních látek, minerálů a stopových prvků na pokožku. Pravidelná aplikace zábalů na odstranění celulitidy pomáhá v boji proti celulitidě a jejímu rozvinutí. Více o speciálních zábalech s anticelulitidními účinky najdete na stránce Tělové zábaly »
    Pro získání slevy v případě ošetření výplňovými materiály a botoxem je nutná rezervace termínu na recepci kliniky Effect a to nejpozději do konce příštího týdne (tzn.do 4.1.2019). Zákrok je pak možno podstoupit kdykoliv v měsíci lednu 2019.
    Znamínka se neodstraňují pouze z důvodů estetických, ale též ze zdravotního hlediska a to bohužel čím dál tím častěji. Nemalý podíl na tomto jevu má i nadměrné slunění, bez používání vhodných ochranných přípravků. Zeptejte se nás, rádi Vám poradíme, které jsou právě pro Vás vhodné.


Akce - 10%sleva - oslava založení kliniky

    Estetická rázová vlna má mimořádnou účinnost při odstraňování celulitidy. Nepoškozuje pokožku a je vhodná pro ošetření celulitidy v oblastech boků, zadečku, stehen a paží. X-Wave neodstraňuje pouze celulitidu, ale má také další zkrášlující účinky - vyhlazuje nerovnosti, strie a jizvy.V průběhu terapie dochází k vibracím, které v pojivové tkáni likvidují zapouzdření tukových buněk. Tkáň se uvolňuje a vypíná, kůže získává na přirozené pevnosti a pružnosti. Terapie estetickou rázovou vlnou také podporuje zlepšení činnosti lymfatického systému, tedy detoxikaci organismu.
    Ženské tělo na rozdíl od mužského totiž příroda vybavila větším množstvím tukových buněk. Jejich úkolem je ženě a případnému plodu poskytnout ochranu. U žen proto převažují enzymy pro ukládání tuků, nad enzymy pro jejich spalování. Ženské hormony, estrogeny, snižují množství svalové hmoty, což umožňuje rozšiřování tukových buněk. Ženy mají také tenčí kůži než muži, i když ani mužům se celulitida vždy nevyhýbá. Tělesné dispozice ženy mají tedy přirozené předpoklady pro tvorbu celulitidy, proto je celulitida hlavně ženským problémem.


Odstranění celulitidy estetickou rázovou vlnou

    Přístrojová technologie používaná v Beauty Clinic pro odstranění celulitidy pracuje na principu kombinace akustických rázových pulzů a elektrických pulzů, které působí současně na tkáň postiženou celulitidou.Tato technologie se nazývá estetická rázová vlna, někdy také elektro-akustická terapie. Přístroj, který využívá působení estetické rázové vlny pro odstranění celulitidy se nazývá X-Wave. Rázová technologie je patentovaná značkou BTL, která je také dodavatelem zařízení X-Wave.Výsledkem ošetření estetickou rázovou vlnou je krásná a pevná pokožka bez celulitidy. Působení akustických vln je vědecky ověřená metoda a v různých oblastech medicíny se využívá už přes 30 let.
    Celulitida je plně rozvinutá, projevuje se již trvale se všemi viditelnými příznaky na kůži - nerovnostmi, hrbolky a dolíčky. Jde o poslední stupeň celulitidy, který lze ještě řešit pravidelnou péčí v estetickém centru se specializací na odstranění celulitidy.
    do tohoto roku jsme připravili několik novinek mezi které bude patřit i "botox-day" . Den, ve kterém bude sleva 20% na aplikaci botoxu a to kamkoliv si budete přát. Takže do podpaží to bude stát jen 6400Kč a celý obličej je možno ošetřit s maximální dávkou jednotek za 6600Kč. To už stojí za zvážení......a je hned příští týden v pátek 12.1.2018.
    Pro nejlepší možnou účinnost při odstraňování celulitidy doporučujeme 6 až 10 terapií estetickou rázovou vlnou. Na procedury klientky docházejí 2x až 3x týdně. Proměna je viditelná po 3 až 4 ošetřeních, k zlepšení výsledků dochází i po ukončení terapií až do období 6ti měsíců.


Jak se vypořádat s celulitidou?

    Odstranění celulitidy je jednou ze specializací estetického centra Beauty Clinic. Celulitida je hrozba pro všechny ženy, které si zakládají na hezké postavě. S projevy celulitidy lze bojovat různými způsoby, ne každému se to však daří.Současná estetika naštěstí disponuje velmi účinnými metodami, které vedou k odstranění celulitidy za krátkou dobu a působí dlouhodobě. Naše nabídka estetických služeb zaměřených na odstranění celulitidy oslovuje především ženy, neboť až 90% všech žen trpí nějakým stupněm celulitidy.
    Na odstranění celulitidy k nám přicházejí ženy v každém věku, s různými stupni celulitidy. Celulitida postihuje většinu žen již po dvacátém roce života. Celulitida se tedy neprojevuje pouze s věkem, kdy se více ukládá tuk a přirozeně ubývá kolagen v podkoží, který vede ke ztrátě pružnosti a pevnosti pokožky. Na odstranění celulitidy také často přicházejí velmi štíhlé ženy, celulitida tedy netrápí jen ženy s nadváhou.
    Na bezplatnou konzultaci se objednejte ještě dnes - volejte: 777 338 733Odstranění celulitidy v Beauty Clinic - Nejnovější metody - Nejlepší estetické výsledky!
    Kolektiv kliniky Effect přeje všem svým klientům a klientkám překrásné prožití svátků vánočních, spoustu pohody u vánočního stromečku a klidný průběh novoročních oslav.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
19432
cache: 0024:00:00