Jak na věc


odstranění kožních výrůstků doma

Napsat komentář Zrušit odpověď na komentář

    Jedná se o odstranění nežádoucích pigmentací jako následků nadměrného slunění nebo stařeckých projevů na kůži. Před odstraněním pigmentových skvrn je vždy nutná konzultace lékařem, který posoudí, zda jsou tyto změny vhodné k laserovému typu ošetření.
    Antigraffiti nátěr je nanášen v několika vrstvách podle struktury povrchu. Aplikovat ho můžeme na všechny druhy ploch včetně plastů. Jediné materiály, které nesnesou AGO jsou sklo, leštěné kovy a průhledný polykarbonát.
    Pingback: Graffiti? S Antigraffiti nátěrem od Graffiti Zlín žádný problém. - Created by Michaela - In category: Čištění a úklid, Odstranění graffiti - Tagged with: - Perpetum Vital - Další web používající WordPress


Odstranění graffiti ze všech povrchů

    Včasné a rychlé odstranění graffiti je velmi důležité pro námi prováděný „systém čistých budov“. Z praxe je ověřeno, že pokud se graffiti rychle odstraňuje, pouliční umělci brzy zjistí, že jejich dílo nemá trvalou platnost a jdou se zpravidla realizovat někam jinam.   Funguje je to tak, že pokud se objeví na fasádě graffiti, my ho odstraníme, tak vždy ZDARMA na tomto konkrétním místě vrátíme nový plát AGO tam, kde jsme pracovali, takže tam znovu naneseme nové AGO, které bylo oslabeno naší odstraňovací činností. Toto jsme vymysleli a zavedli do praxe hlavně proto, abychom byli schopni nabídnout naši službu za přijatelnou cenu. Permanentní vícenásobná ochrana je drahá cca od 600,- Kč/m2. A hlavně je zbytečné chránit tak draze všechny místa na fasádě, když určitě nebudou pokresleny všechny chráněné plochy za její životnost. Nejen v ceně, ale hlavně v servisní činnosti a v umění udržet budovy bez graffiti v ČR nemáme konkurenci. AGO by rádo naneslo a aplikovalo mnoho firem, ale levný a úči
    Pingback: Graffiti? S Antigraffiti nátěrem žádný problém. Jedině od „Odstraňování Zlín“ - Created by Nikola - In category: Čištění a úklid, Odstranění graffiti - Tagged with: - Perpetum Vital - Další web používající WordPress
    Nanášení antigraffiti nátěru je proces, při kterém je zapotřebí mít venkovní klimatické podmínky nad + 10 ºC. Poskytujeme nejlevnější cenu v České republice a to od 120 Kč/m². U hladkých ploch nanášíme obvykle 3 vrstvy, ale u strukturovaných a pórovitých povrchů je nutné nanést vrstev 6-12. AGO lze aplikovat také na MARMOLIT a to ve 3-5 vrstvách v ceně do 330,- Kč/m2
    Pingback: Fasádu pekárny někdo posprejoval. Profesionálové z „Odstranění graffiti Praha“ to však odstranili - Created by Gabriela - In category: Čištění a úklid, Odstranění graffiti - Tagged with: - Perpetum Vital - Další web používající
    Odstranění pigmentace a pigmentových skvrn je nebolestivé, na přání klienta je i tak možno použít k vyloučení nepříjemných pocitů povrchový anestetický gel EMLA.


AKCE NA LISTOPAD A PROSINEC 2018

    A SERVIS LIPKA, s.r.o. (pobočka Praha, Brno) je jako jediná v České republice garantuje funkčnost ochrany za bezkonkurenční a nejlevnější cenu. Odstranění graffiti z ošetřených povrchů je nekomplikované a vždy se 100% výsledkem. Graffity odstraníme a poté naneseme tzv. jednorázový nátěr Bellizoni, který docílí toho, že je ochrana zachována a znásobena tak, že její funkčnost vydrží až 6 let a snese více. Pokud provedeme antigraffiti nátěr nebo nástřik na vaší budově, jsme schopni na jakémkoliv místě v České a Slovenské republice, nově i v Rakousku zabezpečit odstranění graffiti do 14 dnů v jakémkoliv i sebemenším rozsahu. Tato podmínka servisního čištění a odstraňování pro naše zákazníky je zakotvena ve smlouvě o dílo.
    Při odstranění graffiti z povrchů neošetřených antigraffiti nátěrem nebo nástřikem je třeba zdůraznit, že úspěšnost odstranění se pohybuje od 60 – 90 %. Po odstranění graffiti zůstávají na některých místech stíny, které se ani při opakovaných pokusech nedaří odstranit. Nabízí se další postupy jak se finálně zbavit zbytků sprejů. U fasád a strukturovaných omítek je třeba počítat s tím, že při odstraňení graffiti z neošetřených povrchů můžeme odstranit i barvu fasády. V podstatě se postupuje tak, že se graffiti zeslabí co nejvíce a přetře danou fasádní barvou. Zamalovat graffiti ihned a neodstraňovat ho, nepřináší dobrý výsledek. Graffiti většinou prostupuje a jsou vidět jeho původní kontury.


Máte zájem o Odstranění pigmentových skvrn? Napište nám!

    Laserový paprsek rozrušuje nahromaděný pigment v kožní lézi. Následně je nutná alespoň dvouměsíční ochrana před slunečním zářením - doporučuje se používat ochranné prostředky s faktorem SPF 50 +. Vhodné je informovat se na tyto ochranné krémy u nás na pracovišti nebo v lékárnách, kde jsou v nabídce prostředky, které stačí aplikovat jen 1x denně ráno a jsou vodě a oděruodolné. Komplikace výkonu nejsou, výjimečně může být lehké zarudnutí v místě ošetření, které po ochlazení pokožky vymizí.


Odstranění pigmentových skvrn (IPL,CO2 laser)

    Naše společnost svým zákazníkům nabízí i řadu jiných služeb jako je denní a pravidelný úklid domácností, kanceláří, rezidencí či firem, stavební úklid , strojové čištění a voskování a ošetření podlah. Provádíme také, čištění, leštění, mytí oken, dále na okna nanášíme nanoimpregnaci tvz. nešpinavou úpravou, která je obzvlášt vhodná pro okna se špatnou dostupností. Po dohodě čistíme rolety, lamely a markýzy. Odstraňujeme graffiti a nanášíme ochranu u graffity, odstraňujeme nedovolené polepy z prosklených ploch. Specializujeme se i na čištění fasád od plísní, mechů, sporů ze zateplených domů, a to velmi progresivní technologií LSG, tvz. nátěrem LSG dosáhneme toho, že zamezíme tvořící se vlhkosti, která způsobuje růst a tvorbu zelených sanitrů a zamezíme a odstraníme stávající mikrobiální napadení. Tato funkce je založena na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. Zaměřujeme se také na pískování, což je abrazivní metoda čištění, která se úspěšně používá pro čištění
    Dobrý den, chtěl bych se také přidat k velké pochvale této firmy. Vlastíme bytový dům v centru Prahy, kde se graffiti vyskytuje skoro všude a u nás se také často objevují. Naštěstí máme od firmy A SERVIS LIPKA antigraffitovou ochranu, takže nám vždy zajistí kompletní servis odstranění graffiti a nanesení nové vrstvy antigraffitové ochrany zdarma, jakmile se objeví nové graffiti. Prostě skvělý servis, rychlá a opravdu kvalitní práce. Nemáme slov. Děkujeme.
    Musím této firmě vřele poděkovat. Díky antigraffitové ochraně jsme už ušetřili opravdu hodně peněz. Jsme v lokalitě, kde je tento nešvar opravdu hodně rozšířený, takže antigraffitová ochrana od firmy A SERVIS LIPKA byla opravdu skvělá investice.


A SERVIS LIPKA s.r.o. nabízí další služby:

    Odstranění pigmentace lze provádět přístrojem LumenisOne, který pracuje na principu intenzivního pulsního světla, pronikajícího do cílové struktury-melaninu, který znehodnocuje. Program je počítačový, součástí systému je výkonné chlazení, které ani pacient nezaznamená, ale umožňuje účinnou ochranu okolní pokožky před termickým poškozením. Stejného konečného výsledku lze v indikovaných případech dosáhnout i ablačním uhličitým laserem DREAM PULSE CO2, kterým rovněž disponuje naše pracoviště.
    Nejlepší prevence před vandalismem tohoto typu je nechat si nanést na povrch antigraffiti ochranu, která zajistí následné odstranění graffiti se 100% výsledkem. Na závěr je potřeba zdůraznit, že odstraňování graffiti nelze technologicky provést a zakázky odevzdat v uvedeném termínu dokončené, pokud klesne venkovní teplota pod 10°C. Ze zkušeností také víme, že za těchto teplot zpravidla nepřibývá ani graffiti.
    A SERVIS poskytuje služby odstranění graffiti, čištění graffiti, ochranu proti graffiti znečištění a vandalismu, antigraffiti nátěry, ochrana a účinná obrana proti spreyerům a pouličnímu umění, v systému budovy bez graffitového znečištění, stop sprejerství, stop sprejům, stop nedovolenému graffiti účinnou prevencí, kvalitní antigraffiti ochranou a rychlému a včasnému odstraňování i sebemenšího graffitového znečištění ihned, stržení a odstranění plakátů a nedovoleného výlepu.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00