Jak na věc


odpadkový koš

Odpadkové koše plastové, na třídění levné

    Kuchyně není jediná místnost v bytě, kde se neustále generuje odpad. Podobně na tom je i koupelna. Proto je dobré pořídit si odpadkový koš i do koupelny.
    V naší nabídce odpadkových košů si vybere opravdu každý. Odpadkové koše jsou přehledně řazeny do jednotlivých kategorií dle druhu koše. Naleznete zde zastoupeny hlavní evropské výrobce odpadkových košů za skvělé ceny.
    Výklopné kontejnery --- Už třetím rokem dodáváme našim spokojeným zákazníkům výklopné kontejnery vhodné pro manipulaci především s odpady v průmyslových podnicích, technických službách apod. Zákazníci vybírají ze čtyř rozměrů (600 až 1700 litrů) ale také ze tří typů (provedení základní, s výpustným kohoutem nebo profesionální). Navíc přinášíme zákazníkům možnost úprav nejen rozměrů, ale také např. úpravy madel, otvorů v dvojitém dně, rozvoru pro vidlice apod. Neváhejte a oslovte nás s Vašim požadavkem.


Pedálový koš NewIcon 3L metalická šedá

    plastové, kovové, dřevěné, nerez Vám nabízíme za velmi příznivé ceny. Odpadkové koše tedy tvoří náš hlavní sortiment, ale pro naše stálé klienty z řad obcí a měst z ČR i SK, ale i významných společností jako Madeta, Hotel Internacional Praha, Saab Czech, ho rozšiřujeme a pro ně nabízíme již viz. níže:
    Ať už sháníte odpadkový koš do kuchyně, kanceláře, dětského pokoje, nebo koupelny, pak jste u nás správně. Nabízíme koše od zcela jednoduchých klasických plastových modelů do kuchyně až po velké bezdotykové odpadkové koše vhodné jak do domácností, tak i kanceláří nebo firem. Klasickou alternati...
    Ať už sháníte odpadkový koš do kuchyně, kanceláře, dětského pokoje, nebo koupelny, pak jste u nás správně. Nabízíme koše od zcela jednoduchých klasických plastových modelů do kuchyně až po velké bezdotykové odpadkové koše vhodné jak do domácností, tak i kanceláří nebo firem. Klasickou alternativou jsou pedálové koše s nášlapným mechanismem, které se otevřou po šlápnutí na pedál. Takové modely u nás najdete nejen v obyčejné bílé a hnědé barvě, ale i s nejrůznějšími potisky a barvami, takže si každý zvolí takový odpadkový koš, který bude ladit se stylem místnosti.


Pedálový koš NewIcon 3L matná černá

    Výklopné kontejnery pozinkované --- už sedmým rokem dodáváme našim spokojeným zákazníkům výklopné kontejnery vhodné pro manipulaci především s odpady v průmyslových podnicích, technických službách apod. Zařadili jsme do standardní nabídky i varianty pozinkované
    Jsou to především tito již dlouhé roky trhem ověření výrobci: Odpadkové koše Hailo německý výrobce košů všech velikostí tvarů a barev za dostupné ceny. Na své výrobky poskytuje prodlouženou záruku 5 let. Odpadkové koše Brabantia holandský výrobce špičkových košů. Vyznačuje se především kvalitou a prodlouženou zárukou až 10 let.
    Odpadkové koše Franke • Odpadkové koše LaPerfecta • Odpadkové koše Sapho • Žebříky • Kotle • Skleníky • Odpadkové koše Curver • Průmyslové koše • Zahradní jezírka • Odpadkové koše Hailo
    Běžný odpadkový koš do koupelny samozřejmě není tak velký jako jsou koše kuchyňské. Koupelny jsou totiž většinou mnohem stísněnější a navíc se v nich nevytváří tolik odpadu jako v kuchyni. Většinou se jedná o různé odličovací tampóny, tyčinky do uší či chomáčky vaty. Koše na odpadky do koupelny se dají pořídit v několika zajímavých designových variantách. Někdo dává přednost spíše tradičnímu vzhledu, jiní zase preferují moderní vzezření. U nás si vyberou obě skupiny.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00