Jak na věc


odlitky mosazné

Čip KIHY100 KIT /Kia, Hyun./ Transponder

    Vytvoření 3D odlitku je časově náročnější a trochu pracnější než vytvoření 2D nabo 3D otisku, ale je to pak památka na celý život a hezká připomínka časů, kdy bylo dítě ještě opravdu malé.
    IMT foundry poskytuje komplexní slévárenské služby na českém i zahraničním trhu. Zaměřujeme se především na prototypovou, kusovou a malosériovou výrobu. Nabízíme jedinečnou znalost zpracování elektrovodné mědi, bronzů, hliníku i jeho slitin.
    Současný hlavní výrobní program slévárny je kusová, malosériová a prototypová výroba odlitků z čisté mědi E-Cu, mědi s legurami chromu a zirkonu. Ze slitin mědi je to ucelená řada bronzů a dále několik hliníkových slitin.
    Naší technologí přesného lití zinku do silikonových forem vám rádi vyrobíme řadu různorodých odlitků za výborné ceny. Tato technologie dokonale zkopíruje vyrobený či dodaný model, ať už se jedná o 2D či 3D provedení.


KLÍČ nábytkový samostatný H1 *

    Slévárna PŘESNÉ ODLITKY s.r.o. je soukromá firma s 30 zaměstnanci, která se specializuje na výrobu odlitků metodou vytavitelného modelu do předehřátých keramických skořepinových forem. Slévárna produkuje kolem 70 t odlitků ročně. Odlitky jsou vyváženy především na český trh, ale i do zahraničí. Celkem má naše společnost přes 250 odběratelů. Firma byla založena Antonínem Dědkem a synem Silvestrem Dědkem na základě nedostatku výrobců kusových odlitků nebo velmi malých sérií. V roce 1997 s rozrůstajícími se zakázkami došlo ke vzniku společnosti PŘESNÉ ODLITKY s.r.o. a nové výrobní haly v Popovicích.
    3D odlitky se používají také často jako dárek k narození dítěte. Je to další varianta rámečků na otisky, v tomto případě se tedy jedná o 3D odlitky. Pro odlití takového otisku se u produktů nachází kromě samotné hmoty na odlití také další sáček s hmotou, která slouží k vytvoření formy pro odlitek.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00