Jak na věc


odlitky mosazné

Čip CKG (KL) GLASS Transponder

    3D odlitky se používají také často jako dárek k narození dítěte. Je to další varianta rámečků na otisky, v tomto případě se tedy jedná o 3D odlitky. Pro odlití takového otisku se u produktů nachází kromě samotné hmoty na odlití také další sáček s hmotou, která slouží k vytvoření formy pro odlitek.
    Slévárna PŘESNÉ ODLITKY s.r.o. je soukromá firma s 30 zaměstnanci, která se specializuje na výrobu odlitků metodou vytavitelného modelu do předehřátých keramických skořepinových forem. Slévárna produkuje kolem 70 t odlitků ročně. Odlitky jsou vyváženy především na český trh, ale i do zahraničí. Celkem má naše společnost přes 250 odběratelů. Firma byla založena Antonínem Dědkem a synem Silvestrem Dědkem na základě nedostatku výrobců kusových odlitků nebo velmi malých sérií. V roce 1997 s rozrůstajícími se zakázkami došlo ke vzniku společnosti PŘESNÉ ODLITKY s.r.o. a nové výrobní haly v Popovicích.
    Naší technologí přesného lití zinku do silikonových forem vám rádi vyrobíme řadu různorodých odlitků za výborné ceny. Tato technologie dokonale zkopíruje vyrobený či dodaný model, ať už se jedná o 2D či 3D provedení.


Čip RFD100EU3 /dálk.ovl./ FD3 Transponder

    Vytvoření 3D odlitku je časově náročnější a trochu pracnější než vytvoření 2D nabo 3D otisku, ale je to pak památka na celý život a hezká připomínka časů, kdy bylo dítě ještě opravdu malé.
    IMT foundry poskytuje komplexní slévárenské služby na českém i zahraničním trhu. Zaměřujeme se především na prototypovou, kusovou a malosériovou výrobu. Nabízíme jedinečnou znalost zpracování elektrovodné mědi, bronzů, hliníku i jeho slitin.
    Současný hlavní výrobní program slévárny je kusová, malosériová a prototypová výroba odlitků z čisté mědi E-Cu, mědi s legurami chromu a zirkonu. Ze slitin mědi je to ucelená řada bronzů a dále několik hliníkových slitin.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00