Jak na věc


ochrana rohů skleněného stolu

DEHNclip svorka pro napojení armování

    Naše zkušební centrum o rozloze 800 m2 je vybaveno nejmodernějšími přístroji a technologiemi pro testování produktů, zařízení a systémů bleskovým proudem.
    SVĚTOVÝ DEN ZVÍŘAT 2016oslava svátku zvířat nabízející pestrý a zábavný program pro veřejnostAkce se koná pod záštitou Mgr. Petra Štěpánka CSc., starosty MČ Praha 4 a za finanční podpory této městské části.
    VCSD 40 IP65 omezuje dlouhodobé, dočasné a tranzientní přepětí. Omezí rozdíl potenciálů střídavého napětí dle nastavené výše bez ovlivnění DC potenciálu.
    Slavnostní zahájení Festivalu zvířat proběhne v sobotu 1.10., od 13 do 13:30 hodin, na pódiu Křižíkovy fontány, za účasti zástupců pořadatelů, paní Marty Kubišové, patronky Nadace na ochranu zvířat, Mgr. Petra Štěpánka CSc., starosty MČ Praha 4 a JUDr. Jiřího Pospíšila, poslance Evropského parlamentu.
    Prostorově nenáročný kombinovaný svodič DEHNshield je nyní dostupný také s přepínacím kontaktem pro dálkovou signalizaci. Možnost integrace do řídícího systému budovy a dálkového monitoringu.


Zkušební a testovací centrum DEHN

    Určený pro systémy procesní automatizace: modul kombinovaného svodiče přepětí s funkcí LifeCheck® k ochraně 2 páru vodičů v DC systémech 24 V s uzemněným minusovým pólem.
    aneb pes je skvělá šance pro váš rozvoj!Sobota 2.března 2019, 9:00 - 17:00 hodinImpact Hub Praha, Drtinova 557/10, Praha 5 – SmíchovKonferenci pořádá Tereza Hošková za server Pejskárium.cz.Partnerem konference je Nadace na ochranu zvířat.
    Bezdrátová inspekční kamera pro vizuální kontrolu a dokumentaci stavu elektrického zařízení až do to 123 kV / 15 - 60 Hz. Snadná kontrola pomocí mobilní aplikace bez nutnosti odpojovat zařízení.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00