Jak na věc


obrněný transportér titus

Produkty podobné jako Obrněný transportér

    OT-90 Obojživelné obrněné pásové vozidlo vycházející z BVP-1. Původní 73mm kanón s otočnou věží byl vyměněn za věž shodnou jako je na OT-64 SKOT. Osádka 3 členná – řidič, velitel, střelec + 6 členů výsadku.K přestavbě se přistoupilo z důvodu plnění Smlouvy o konvenčních ozbrojených silách v Evropě a Dohody maximálních úrovních konvenčních zbraní a techniky. Kvůli svému 73mm kanónu bylo BVP považováno za lehký tank. Aby armáda nemusela likvidovat poměrně vysoké stavy BVP techniky, došlo ke změně věže a zbraňového systému - tím se zařadily mezi lehkou obrněnou techniku. Vzniklé OT-90 dostaly neoficiální přezdívku "Havlův tygr".
    Všechny modifikace obrněného kolového transportéru Pandur II jsou obojživelné, tedy schopné přesunu na zemi i ve vodě. Verze kolového OT jsou vybaveny podvozkem s plochým dnem. Všechny součásti pohonného systému a řízení jsou kryty a chráněny.
    Bojové vozidlo pěchoty je snadno ovladatelné a jí­zda v něm je mnohem akčnější­ než v tanku. Prvních 15 minut bude řídit instruktor. Ukáže vám co tento mrštný obr dokáže a vysvětlí Vám jak se vozidlo ovládá. Dalších 30 minut můžete řídit BVP Vy osobně, pokud budete mít zájem. Při návratu na základnu řídí 15 minut opět instruktor a Vy opět zažijete maximální jízdu, kterou BVP zvládne.
    Vozidlo je vybaveno systémem řízení ADM Automatic Drivetrain Management) - automatické řízení pohonného ústrojí - senzory kontrolovaná automatika pohonné jednotky vozidla - ta přizpůsobuje rozdělování výkonu na jednotlivé nápravy a kola dle stavu povrchu.


Skladem sedm kusů původem z AČR a z Armády SR. Různý stav km a mh.

    Řízení palby a pozorovací zařízení: denní vidění - barevná CCD kamera, noční vidění - chlazený termální zobrazovač (tepelný snímač), laserový zaměřovač, automatické cílové navádění.
    Je určen ke krytí živé síly a česká armáda bude disponovat šesti jeho modifikacemi, a to jako kolové bojové vozidlo pěchoty, velitelské, průzkumné (dvě modifikace - s lokátorem a bez lokátoru), ženijní a zdravotnické.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00