Jak na věc


obloukovy betonovy preklad

Proč opálové zbarvení polykarbonátu?

    Polykarbonát lze vyrobit v mnoha variacích a v povrchových úpravách. Disponuje vynikajícími optickými vlastnostmi. Plasty jsou zvláštní díky malé váze, která ulehčuje nosné konstrukci. Jsou odolné proti nárazům, dají se snadno ohýbat. Zejména jsou oblíbené pro svoji mechanickou stálost a to i za podmínek dvou odlišných prostředí, přičemž venkovní a vnitřní prostředí jsou mnohdy velice rozdílná prostředí, co do teploty, vlhkosti i tlaku.
    Opálová deska má lepší vlastnosti pro rozptyl světla. Dopadající sluneční paprsky jsou tak několika násobně odráženy v prostoru desky a rozptylují tak svou energii do celé plochy desek. Snižuje se tím nepříjemné oslnění nebo přeexponování pracovišť slunečními paprsky.
    Shedové střešní  světlíky májí osvětlovací plochu orientovanou na jednu světovou stranu . Velká plocha zasklení umožňuje dosažení vysokých hodnot činitele denní osvětlenosti, výhodný poměr jasů a kontrastů, stálost a rovnoměrnost osvětlení v objektu. Neprůsvitná konstrukce světlíku chrání objekt před přímým slunečním zářením. Shedový světlík je ekonomicky nákladnější než obloukový a sedlový. Většinou tento typ světlíku používáme se zvýšenou protihlukovou úpravou až do hodnoty AKU- 41dB.


Vyrábíme věncové obloukové tvarovky – pro Vaše stavby ...

    Obloukové střešní světlíky jsou vyrobeny z celohliníkové bezúdržbové konstrukce a prosklení z polykarbonátových komůrkových desek. Těsnost je docílena specielní dosedací plochou a průmyslové těsnící prvky jsou pouze ve stycích v napojení na hydroizolaci a na větrací klapce. Všechny požité komponenty k výrobě pásových světlíků nepodléhající korozi a povětrnostním vlivům. Systémová konstrukce obecně vykazujuje vlastnosti, jenž není možné běžným zámečnickým způsobem výroby dosáhnout. Konstrukce sestavená z našich hliníkových profilů je samostatná a lze ji namontovat na podsadu z jakéhokoliv materiálu (dřevo, ocel, beton).
    Pásové světlíky jsou určené především pro průmyslovou výstavbu – DRAVON hliníková konstrukce bez povrchové úpravy, v případě požadavků lze konstrukci dodat i v příslušné barvě dle RAL.
    Dnešní polykarbonátové PC desky mají stálou odolnost vůči působení UV záření i dobrou požární odolnost (ovšem do kategorie požárně odolných materiálů nepatří). Polykarbonát je optimální materiál ve všech směrech. Variabilita polykarbonátu dává inspirativní možnosti architektům i designérům.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00