Jak na věc


obklad deska za kuchyňskou linku

Adore - keramický dekor béžový, vlnky 20x50 cm

    V současnosti jsou kamenné mozaiky velmi moderní pro obklady kuchyňských linek, koupelen, zdí interiérů, atp. Spolu s klasickými formátovanými obklady a dlažbami z přírodního kamene pak tvoří nezaměnitelné a krásné kombinace.
    Volba správného obkladu je jedna z nejdůležitějších částí výbavy koupelny. Nejedná se pouze o správně zvolený odstín a povrch, je třeba také zvážit kvalitu materiálu a vhodný rozměr obkladů, aby koupelna nepůsobila stísněně. V naší nabídce Vám nabízíme širokou škálu kvalitních obkladů ze zemí Evropy, jako je například Německo, Španělsko, Česká Republika či Itálie.
    Vyberte si prosím při objednání barvu, v jaké máme obklady zhotovit. Cena výrobku zůstává při vybrání libovolného odstínu stále stejná. Barevný vzorník všech odstínů naleznete zde: BAREVNÝ VZORNÍK
    Zboží označené "Dostupnost: 18 dní od objednání" bude vyrobeno po té, co zboží objednáte. Důvodem je velké množství barevných kombinací, které nelze držet skladem. U větších objednávek Vás poprosíme o složení zálohy. Personál naší prodejny Vás bude pochopitelně po Vašem objednání kontaktovat a domluví s Vámi další postup (ohledně dopravy zboží apod.)

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00