Jak na věc


objemy vody v nádržích

Nádrž na dešťovou vodu objem 1000 l - vymytý IBC kontejner

    Hranaté plastové nádrže (panelové) jsou vyrobeny svařováním ze stěnových prvků, rozměrů 1000x1000x80 mm, takže rozměry těchto nádrží jsou odstupňovány po 1 m.
    Plastové nádrže (žumpy) je vhodné použít u obytných objektů, které nejsou vybaveny vodovodem a kanalizací, pouze ke shromažďování fekálních odpadů (při suchém záchodu) v místech, kde není vhodný recipient a produkce splašků musí být co nejvíce omezena:
    Tyto technické komínky jsou zakryty plastovým odnímatelným víkem s UV ochranou v případě pochůzného provedení a betonovým nebo litinovým poklopem v případě pojízdného provedení.
    Odpadní jímky vyrábíme v kruhovém a hranatém provedení. Výroba plastových jímek je náročná na konstrukci, která musí být pevná, vodotěsná, ekologicky nezávadná a pro snadnou manipulaci také lehká. Naše plastové jímky veškerá kritéria splňují.
    Plastové nádrže slouží k zachycování a skladování kapalin, případně jako součásti technologických celků. Mohou být použity i ke skladování granulátů, sypkých materiálů. Při skladování agresivních látek je nezbytně nutné respektovat chemickou odolnost použitého materiálu, z něhož je nádrž vyrobena.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00