Jak na věc


obecní dům v praze-program

Registrace do Programu zodpovědného nakládání s odpady

    Váš názor nás zajímá! Máte zajímavé nápady na vylepšení webu? Nenašli jste, co jste hledali? Máte výhrady proti jakékoliv části webu? Svůj názor nám můžete zaslat pomocí online kontaktního formuláře, který naleznete v části Kontakty níže na této stránce a kliknutím na tlačítko Napište nám.
    Zaregistrovat se do Programu (Příloha č. 1 k Programu zodpodvědného nakládání s odpady) lze do 31. ledna příslušného kalendářního roku nebo do 30 dnů od vzniku poplatkové povinnostivyplněním registračního formuláře
    Zajímá Vás, co se v obci Oznice právě děje? Chcete, ať Vám neunikne nic důležitého, ať už se jedná o úřední záležitosti, důležité informace, společneské akce nebo jen něco z dění v obci.....Sledujte aktuální dění chronologicky sestavené do časové osy (Timeline), Online obecní zpravodaj a nebo si zaregistrujte odběr novinek.
    Dovolujeme si Vás upozornit, že vzhledem k administrativní náročnosti úkonů, bude poslední úkon přijat 15 min před koncem uvedené pracovní doby, tj. v dopoledních i odpoledních hodinách.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00