Jak na věc


obec jindřichov u šumperka

Pozvánka na 32. veřejné zasedání Zastupitelstva obce Jindřichov

    Obec vznikla sloučením osady Pleče (část obce Habartice), celé obce Pusté Žibřidovice s osadami Pekařov a Sklenné, části Hanušovic, Vikantic a Nových Losin. Každá tato část má svou historii. V roce 2000 oslavily Pusté Žibřidovice 675 let od svého založení.
    Poskytovatelé připojení jsou řazeni sestupně dle placenéno zápisu, účasti v poptávkovém systému a počtu testů. Při vybrané obci je ještě zohledněna vyplněná lokální pusobnost v dané obci. Zkuste speedtest na rychlost.cz.
    Portál dražeb, provozovaný Exekutorskou komorou ČR, eviduje dražby nemovitostí, movitých věcí a podniků prováděné soudními exekutory podle z.č. 120/2001Sb., (exekučního řádu).Portaldrazeb.cz je veřejnou součástí Centrální evidence exekucí.
    Jindřichov se nachází na území okresu Šumperk a náleží pod Olomoucký kraj. Příslušnou obcí s rozšířenou působností je rovněž okresní město Šumperk. Obec Jindřichov se rozkládá asi šestnáct kilometrů severně od Šumperku. Z turistického hlediska patří rovněž do horské oblasti Jeseníků. Protéká zde Říčka Branná. Jindřichov se dále dělí na čtyři části, konkrétně to jsou: Habartice, Jindřichov, Nové Losiny a Pusté Žibřidovice. Obec je vzdálená přibližně 13 km od polských hranic.


Přihlásit se k odběru příspěvků

    Obec Jindřichov u Šumperka byla založena v roce 1953 a od tohoto data je součástí okresu Šumperk, i když jméno Jindřichov se poprvé objevuje koncem roku 1862. Dokazuje to listina podání tehdejšímu c.k. okresnímu úřadu ve Vizmberku (nyní Loučná) ze dne 25. 11. 1862 a vyřízení okresního úřadu ze dne 10. 12. 1862. Tak se jmenovala malá osada kolem papírny, která se v tomto roce začala budovat v místech vodního mlýna.
    Dostupnost v: Bartoňov, Benkov, Bludov, Bohdíkov, Bohutín, Brníčko, Březná, Bušín, Crhov, Dlouhomilov, Dolní Studénky, Drozdov, Dubicko, Habartice, Hanušovice, Hněvkov, Horní Studénky, Hostice, Hoštejn, Hrabenov, Hrabišín, Hrabová, Chrastice, Chromeč, Jakubovice, Janoušov, Jedlí, Jestřebí, Jindřichov, Kamenná, Klášterec, Klopina, Kolšov, Komňátka, Kosov, ...

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00