Jak na věc


obec vojnův městec

Přihlásit se do soutěže: ohlášení pro soutěžící

    V obci Vojnův Městec na náměstí odbočte prosím z hlavní silnice proti prodejně vlevo, směr Hlinsko. Asi po 250 metrech za náměstím a za mostem odbočte vpravo ( skoro konec vesnice). Po několika metrech uvidíte po pravé straně třetí chalupu č.p. 256, kde Vás budeme očekávat.
    Jedná se o vnitřní přesuny peněžních prostředků obce. Nejedná se tedy o skutečné příjmy a výdaje obce. O přesuny jsou navýšeny příjmy a výdaje v tzv. nekonsolidované formě rozpočtu. Více o přesunech.
    V obci Vojnův Městec na náměstí odbočte prosím z hlavní silnice proti prodejně vpravo, směr Hlinsko. Asi po 250 metrech za náměstím a za mostem odbočte vpravo ( skoro konec vesnice ). Po několika metrech uvidíte po pravé straně třetí chalupu, kde Vás budeme očekávat. (podrobnější informace o trase dostanete na email)
    Pokud chcete strávit rodinnou dovolenou nebo víkend v klidném a příjemné prostředí, tak vítejte na našich stránkách. Naše ubytování na chalupě Vám nabízí nejen prostor pro relaxaci, ale i možnosti aktivního odpočinku v krásném prostředí Vysočiny. Budeme se těšit na Vaši návštěvu a pokusíme se Vám vyjít maximálně vstříc, tak abyste se u nás cítili jako doma. Neváhejte nás kontaktovat!


Akce a události v obci Vojnův Městec . Sekce kulturní centra.

    Aby bylo možné používat aplikaci Google Maps, musí být povolen JavaScript. JavaScript není aktivní nebo jej váš prohlížeč nepodporuje. Chcete-li zobrazit Google Maps, povolte JavaScript v prohlížeči a zkuste to znovu.
    Jste zastupitel či obyvatel obce? Zabýváte se rozpočty? Komentujte tento rozpočet! Čísla samy o sobě říkají jen část pravdy. A to ještě zamlženě. Využijte příležitost sdílet své postřehy se všemi. Nebudou se pak řešit stejné věci pořád dokola a bude stačit odkázat na vyjádření níže.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00