Jak na věc


obec vojnův městec

Jan Kalousek v Usedlosti Ladronka

    Aby bylo možné používat aplikaci Google Maps, musí být povolen JavaScript. JavaScript není aktivní nebo jej váš prohlížeč nepodporuje. Chcete-li zobrazit Google Maps, povolte JavaScript v prohlížeči a zkuste to znovu.
    V obci Vojnův Městec na náměstí odbočte prosím z hlavní silnice proti prodejně vlevo, směr Hlinsko. Asi po 250 metrech za náměstím a za mostem odbočte vpravo ( skoro konec vesnice). Po několika metrech uvidíte po pravé straně třetí chalupu č.p. 256, kde Vás budeme očekávat.
    Jste zastupitel či obyvatel obce? Zabýváte se rozpočty? Komentujte tento rozpočet! Čísla samy o sobě říkají jen část pravdy. A to ještě zamlženě. Využijte příležitost sdílet své postřehy se všemi. Nebudou se pak řešit stejné věci pořád dokola a bude stačit odkázat na vyjádření níže.
    Jedná se o vnitřní přesuny peněžních prostředků obce. Nejedná se tedy o skutečné příjmy a výdaje obce. O přesuny jsou navýšeny příjmy a výdaje v tzv. nekonsolidované formě rozpočtu. Více o přesunech.


Jan Kalousek v Usedlosti Ladronka

    V obci Vojnův Městec na náměstí odbočte prosím z hlavní silnice proti prodejně vpravo, směr Hlinsko. Asi po 250 metrech za náměstím a za mostem odbočte vpravo ( skoro konec vesnice ). Po několika metrech uvidíte po pravé straně třetí chalupu, kde Vás budeme očekávat. (podrobnější informace o trase dostanete na email)
    Pokud chcete strávit rodinnou dovolenou nebo víkend v klidném a příjemné prostředí, tak vítejte na našich stránkách. Naše ubytování na chalupě Vám nabízí nejen prostor pro relaxaci, ale i možnosti aktivního odpočinku v krásném prostředí Vysočiny. Budeme se těšit na Vaši návštěvu a pokusíme se Vám vyjít maximálně vstříc, tak abyste se u nás cítili jako doma. Neváhejte nás kontaktovat!

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00