Jak na věc


obchod u hubate cernosky

Jsme certifikovaná lékárna i e-shop

    Asociace pro elektronickou komerci (APEK) je sdružením firem, podnikatelů a odborníků v oboru elektronického obchodu. Asociace byla založena v roce 1998 jako nezávislá organizace, která podporuje rozvoj elektronického obchodu v České republice. Mezi členy APEKu patří největší české internetové obchody, přední softwarové společnosti a finanční instituce. Asociace APEK se zabívá mimo jiné certifikací internetových obchodů. Certifikace je proces hodnocení internetového obchodu podle Certifikačních pravidel, jehož úspěšným završením je vydání certifikátu. Stvrzuje, že certifikovaný obchod dodržuje základní pravidla bezpečného a bezproblémového nákupu, zejména úplné a pravdivé informování o provozovateli, procesu nákupu, vyřízení objednávky a reklamacích a bezproblémovou komunikaci se zákazníkem. Certifikační pravidla stanovuje Asociace pro elektronickou komerci jako tuzemská autorita v oblasti elektronického obchodu. Zákazníkům internetových obchodů tak certifikace přináší nové záruky a vě
    Od roku 2012 jsme držiteli certifikátu Ověřeno zákazniky vydávaného nezávislým serverem Heuréka a to jak pro Českou republiku tak od roku 2014 i pro Slovensko. Tento asi nejznámější způsob ověření kvality u nás není třeba asi příliš rozebírat. Náš e-shop je díky němu vlastně non-stop ověřován zákazníky a velmi si vážíme toho, že dlouhodobě máme vysoké procento spokojených zákazníků.
    Česká kvalita je program podpory prodeje kvalitních výrobků a poskytování kvalitních služeb podporovaný vládou České republiky. Hlavním cílem programu je vytvořit jednotný systém, který umožní zviditelnit důvěryhodné a nezávislé značky kvality, které jsou založené na objektivním ověřování kvality výrobků nebo služeb třetí stranou a vyloučit značky bez vypovídací schopnosti, které jsou jako informace pro spotřebitele zavádějící.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00