Jak na věc


oasis city

Řekne se Praha, ale kde Apartments Oasis CITY hledat

    Přístup na internet máte u nás v Internet - Kavárně Oasis CITY - ve 4. patře (poukážeteli se svým číslem apartmánu - Apartmány Magda Accomodation - je přístup zdarma. Taktéž je volný vstup do Fyziofitness v centru Oasis CITY (v budově).
    Snídaně je možné s donáškou na apartmán, v hotleu národní kuchyně - restaurace v Melantrichu, Wifi Kavárna - Oasis CITY (snídaně, letní posezení na střešní terase s točeným pivem a rychlým občerstvením)
    K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.


Aktualizované wellness penziony

    Hledáte pěkné ubytování v samém centru Prahy za příznivé ceny? Ubytování v místě, odkud budete mít všechny památky jako na dlani? Doporučujeme Apartments Oasis City, které nabízí širokou škálu apartmánů o kapacitách od jednoho až po velmi prostorné apartmány pro osm lidí. Apartmány jsou umístěny v samém centru Prahy - na Václavském náměstí v budově Melantrichu (nyní budova MARKS& SPENCER). Jedná se velmi pěkné bytové apartmány ve světoznámé budově Melantrich (dějiště naší „Sametové revoluce“) na Václavském náměstí. Budova se nachází přímo 20m od stanice metra Můstek. Apartmány 1+kk, 2+kk, 3+kk se samostatnou koupelnou s vanou (vysoušeč vlasů), WC, kuchyní (vybavení: kuchyňská linka, plynový sporák, mikrovlnka, varná konvice, lednice, mraznička, myčka), pokoje mají základní vybavení s TV satelitním přijímačem, Wifi internet. Většina část apartmánů má výhled na Václavské náměstí, některé apartmány mají balkonek nebo střešní terasu.
    Přímo v budově se nachází moderně vybavené relaxační centrum Oasis City, kde najdete kompletní služby v oblasti Welness (fyziofitness, aerospinning, sauna, parní lázeň, vířivé vany, solárium, ucelené programy na péči o tělo, regeneraci organismu a na redukci hmotnosti, kadeřnictví, kosmetiku a masáže.
    Nabízí Apartments Oasis CITY kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Apartments Oasis CITY na dovolonou nebo wellness víkend. Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Apartments Oasis CITY můžete okamžitě reagovat.Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Apartments Oasis CITY z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Apartments Oasis CITY

    Chcete-li mít na svém webu odkaz na Apartments Oasis CITY a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Apartments Oasis CITY nabízí, zkopírujte si celý následující kód:
    Apartmány jsou plnohodnotně vybaveny k soukromému pobytu, jsou umístěny ve světoznámé budově MELANTRICH spjaté se Sametovou revolucí a panem Václavem Havlem.
    Centrum - střed PRAHY, světově proslulá budova spojená s událostmi Sametové revoluce, dostupnost na všechny památky PRAHY (metro, tramvaje, autobusy, taxi služba).
    Apartmány jsou komfortně vybaveny, nechybí v nich vlastní sociální zařízení, plně vybavená kuchyň, TV + SAT, myčka nádobí, pračka, lednice, sporák, mikrovlnná trouba, ložním prádlem.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
10667
cache: 0024:00:00