Jak na věc


numismatika ceník bankovek československo

papirovaplatidla.cz - specializované stránky pro sběratele československých, českých a slovenských bankovek

    Poštovní přeprava, zejména ze zámoří a do zámoří, byla v 19. století složitá. Díky tomu můžeme obdivovat bohatost a pestrost poštovních razítek na celistvostech z tohoto období. A také lze vysledovat cestu zásilky od odesilatele k adresátovi.
    Zlataky.czhttp://www.zlataky.czProdáváme investiční zlato, pamětní mince, zlaté mince, stříbrné mince a medaile. U nás naleznete také očekávané ražby České národní banky a České mincovny.
    Prodej investičního zlata, zlatých a stříbrných mincíhttp://zlataky.czNabízíme investiční zlato jak ve formě investičních zlatých slitků, tak i zlatých mincí a medailí. Prodáváme taktéž stříbrné mince a investiční stříbro.
    Moneta Praga (slovensky)http://www.monetapraga.czVýroba, distribuce a prodej mincí, medailí, plaket a insignií z drahých kovů. Komplexní zpracování výtvarných návrhů, příprava a výroba modelů podle požadavků projektu nebo zákazníka.
    V neděli 5. dubna byla zahájena výstava Vysoké mýto na starých pohlednicích a Úspěchy vysokomýtského klubu filatelistů. Jako pozvánku na tuto propagační výstavu Vám spolu s fotografiem
    Aero Ab-11 byl dvoumístný jednomotorový víceúčelový dvouplošník. Jeho první prototypy vznikly v roce 1924 a čs. ministerstvo národní obrany o ně projevilo ihned zájem.


Numismatika ceník mincí Československo, ČR, SR na CD-ROMu

    Služby sběratelům Janqashttp://www.numismatika.nameInternetový obchod nabízející nejrůznější sběratelské potřeby. Specializace na obory numismatika a filatelie. Sortimentem obchodu jsou rovněž bankovky, pohlednice, drobné starožitnosti nebo odborná literatura.
    Numismatická sbírka olomouckého arcibiskupstvíhttp://coins.azz.cz/Ve světě naprosto ojedinělá sbírka , obsahuje například typově nejúplnější soubor ražeb nejen olomouckých biskupů a arcibiskupů, ale i solnohradských biskupů, vratislavských biskupů.
    MONETA Cassovia - Numizmatika, mince, medaile (slovensky)http://www.monetacassovia.czVýroba a distribúcia mincí, medailí, plakiet a žetónov. Tvorba WEB stránok, multimediálnych prezentácii, spracovanie reklamných materiálov,publikácii.
    www.mince.infohttp://www.mince.infoMince.info je první on-line magazín pro sběratele mincí na českém internetu. Numismatické rady a zajímavosti. Příspěvky, články, aktuality pro všechny sběratele mincí.


Sběratelství - katalog, mince, numismatika, filatelie, bankovky, notafilie, filokartie, postovni znamky, pohlednice

    Numismatika Zlínhttp://www.numismatika-zlin.czNabízíme široký sortiment mincí, medailí a sběratelských potřeb pro numismatiky. Prodáváme investiční zlato a stříbro ve formě slitků a mincí. Vykupujeme zlato, stříbro, mince, medaile, bankovky a ostatní sběratelský materiál. Vykupujeme i celé sbírky. Nabízíme kvalifikované ocenění Vašich mincí a sbírek a jejich následný prodej za předem stanovenou provizi. Po dohodě zastupujeme na tuzemských i zahraničních aukcích.
    Numismatika Maturahttp://www.numismatura.czESHOP - Prodej stříbrných a zlatých mincí České národní banky a České mincovny. Stříbrné a zlaté pamětní mince - medaile - mincovní sady - sběratelské potřeby.
    Mince , medaile - sběratelská stránka Bergmann Brnohttp://mincerobertb.webpark.czMince , medaile , numis.literaturu sbírám . Lze i koupit po případě vyměnit.
    www.GoldCoins.cz - numismatika, zlaté mince, stříbrné mincehttp://www.goldcoins.czNumismatika www.goldcoins.cz se specializuje na prodej zlatých a stříbrných pamětních mincí. Prodáváme mince ČNB, investiční stříbrné a zlaté mince ze zahraničí. Dále prodáváme i bankovky, především československé v UNC stavu.
    Hledání mincí pomocí detektorů kovůhttp://www.lovecpokladu.czNekupujte starožitné mince, najděte je! Pomocí bežných detektorů kovů dokážete vedle starých bezcenných koleček nalézt opravdové kousky. Dokonce nemusíte detektor vlastnit, můžeme vám jej na den nebo na víkend půjčit. Více info na LovecPokladu.cz.


ceník starých bankovek papírových

    Asi se nikdo, kdo zná z literatury filatelistického znalce a publicistu Ervína Hirsche, nebude divit, že ihned po válce (kdy přežil útrapy koncentračního tábora) znovu obnovil časopis Tribuna filatelistů.
    Numismatika BARON ... nejen pro sběratele.http://www.numismatika.comStránky s širokou nabídkou mincí a papírových platidel. Nakupujte numismatiku a notafili u odborníků !!! Ocenění zdrama a okamžitý výkup.
    TIP: Numismatika, numizmatika, mince, alba a pomůcky - http://numismatika.infofila.cz/Numismatika, numizmatika, mince, alba a pomůcky, čističe, etue, bublinky. Internetové obchod eshop.infofila.cz
    E-MINCE - numismatika, mince, potřebyhttp://www.e-mince.czInternetový obchod e-mince.cz nabízí zlaté, stříbrné, pamětní i oběhové mince ze světa pro sběratele, jako investici nebo hodnotný dárek. Široká nabídka potřeb pro numismatiky - alba, etue, luxusní kazety, kufry, lupy, kapsle...
    Numismatika Ostravahttp://www.numismatika-ostrava.czProdej a výkup numismatického materiálu - mince, medaile, bankovky, dále vyznamenání, odznaky, pohlednice, odborná literatura, sběratelské potřeby atd.


Sběratel - sběratelství, především numismatika a mince

    Limitamince (slovensky)http://www.limitamince.skNekomerčné stránky venované numizmatike, špeciálne Františkovi Jozefovi I. a Habsburgovcom. Zamerané hlavne na Uhorské mince a mince z Kremnice
    Právě vychází další multimediální katalog poštovních známek World Philately na CD-ROMu. S objednávkou neváhejte, jeho cena je pouze nízkých a velmi příjemných 290,- Kč.
    Ing. Michal Žmolík - Mince-Numismatika.czhttp://www.mince-numismatika.czInternetový obchod Vám nabízí prodej pamětních stříbrných a zlatých mincí ČR a SR, investičních zlatých mincí, dárkových a investičních medailí, sad mincí a bankovek. Smluvní partner ČNB, NBS a ČM pro prodej numismatického materiálu. Mince také můžeme ocenit a následně vykoupit.
    TIP: Numismatické rady a zajímavosti - http://sberatel.com/minceNumismatické rady a zajímavosti. Rubriky s názvem Aktuality, Laciné mince, Co sbírat? Často kladené otázky (FAQ), Čištění, Katalog, Kolik za? Mince jako investice Odkazy, Paragrafy, Prodej Ag mincí, Starší aktuality, Uspořádání, V peněžnce, Výkup, Vzácné čs. mince, Zachovalosti, Zajímavosti.


ceník starých bankovek papírových

    NUNOFI - zberateľské potreby (slovensky)http://www.nunofi.skInternetový obchod so zberateľskými potrebami. V našej ponuke nájdete albumy a skladovacie systémy na mince, kapsle na mince, papierove a PVC puzdra na mince, pinzety, lupy, čistiace roztoky, odbornú literatúru a mnoho iného.
    Internetový obchod - MINCEhttp://www.svon.cz/file/numis/numismatika.htmVelmi rozsáhlá nabídka mincí z celého světa, přímé importy z mnoha zemí světa. Vyhledávání méně dostupných mincí.
    Právě jsme v redakci obdrželi třetí letošní číslo velmi zajímavého zpravodaje Společnosti sběratelů československých známek SČF a zde Vám předkládáme jeho obsahovou recenzi.
    ZLATE A STRIBRNE MINCE ČR a SR, BANKOVKY, SADY MINCIhttp://WWW.auris-numismatika.czProdej zlatych a stribrnych minci ČR a SR, bankovek a sad minci. JSEM SMLUVNIM PARTNEREM ČNB.
    Sbírání pamětních mincí - investice do mincíhttp://www.investicedominci.czProdej zlatých a stříbrných pamětních mincí. Rezervace mincí ještě nevydaných. Prodej mincí za jedny z nejnižších cen na trhu.


Ceník mincí Československo - numismatika

    Numisland.czhttp://www.numisland.czSpecializovaný e-obchod na oblast numismatika a notafilie - sběratelství mincí a bankovek! Velký výběr mincí a bankovek našeho území od Rakouska - Uherska po současné investiční zlaté a stříbrné pamětní mince. Široký sortiment sběratelských potřeb - alba, náhradní listy, etue, plata, kufry, holdery,...
    Eurozlato - numismatika - zlaté mincehttp://eurozlato.czNumismatika, mince, zlato, investice, pamětní mince, stříbrné mince, zlaté mince, sběratelské pomůcky, inzerce, sběratelská setkání, články to vše na eurozlato.cz
    Soudní znalechttp://www.sweb.cz/nsznStránky soudního znalce v oborech: Ekonomika, odvětví ceny a odhady, specializace na numismatiku a Umělecká řemesla. Poradenská činnost v oboru numismatika, ověřování pravosti a odhady cen mincí i celých sbírek, podávání znaleckých posudků pro soukromé účely i soudní a jiná řízení.
    Numismatikahttp://www.sweb.cz/numismaticNejstarší české stránky s numismatikou na Internetu. Přehled vývoje nejen českého mincovnictví, mincovní techniky, etc.
    TIP: Numismatika ceník mincí Československo, ČR, SR - http://numismatika-cenik.cz/Pomůcka pro ocenění mincí. Ceník numismatiky Československa, ČR i SR.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
17205
cache: 0024:00:00