Jak na věc


numismatika ceník bankovek československo

Numismatika ceník mincí Československo, ČR, SR na CD-ROMu

    www.mince.infohttp://www.mince.infoMince.info je první on-line magazín pro sběratele mincí na českém internetu. Numismatické rady a zajímavosti. Příspěvky, články, aktuality pro všechny sběratele mincí.
    Eurozlato - numismatika - zlaté mincehttp://eurozlato.czNumismatika, mince, zlato, investice, pamětní mince, stříbrné mince, zlaté mince, sběratelské pomůcky, inzerce, sběratelská setkání, články to vše na eurozlato.cz
    Internetový obchod - MINCEhttp://www.svon.cz/file/numis/numismatika.htmVelmi rozsáhlá nabídka mincí z celého světa, přímé importy z mnoha zemí světa. Vyhledávání méně dostupných mincí.
    Právě vychází další multimediální katalog poštovních známek World Philately na CD-ROMu. S objednávkou neváhejte, jeho cena je pouze nízkých a velmi příjemných 290,- Kč.
    Numisland.czhttp://www.numisland.czSpecializovaný e-obchod na oblast numismatika a notafilie - sběratelství mincí a bankovek! Velký výběr mincí a bankovek našeho území od Rakouska - Uherska po současné investiční zlaté a stříbrné pamětní mince. Široký sortiment sběratelských potřeb - alba, náhradní listy, etue, plata, kufry, holdery,...


ceník starých bankovek papírových

    NUNOFI - zberateľské potreby (slovensky)http://www.nunofi.skInternetový obchod so zberateľskými potrebami. V našej ponuke nájdete albumy a skladovacie systémy na mince, kapsle na mince, papierove a PVC puzdra na mince, pinzety, lupy, čistiace roztoky, odbornú literatúru a mnoho iného.
    Další slibovanou knížku Vám přinášíme dnes jako dárek k Novému roku 2004. Její název je Dva tucty glos k dějinám filatelie. Jak název napovídá, jedná se o 24 částí na sebe navazujících pokračování z dějin filatelie.
    ... a odsuzují se: Josef Winter podle § 132 odst. 4 tr. zákona za použití § 35 odst. 2 tr. zákona k souhrnnému trestu odnětí svobody v trvání deseti roků
    TIP: Numismatické rady a zajímavosti - http://sberatel.com/minceNumismatické rady a zajímavosti. Rubriky s názvem Aktuality, Laciné mince, Co sbírat? Často kladené otázky (FAQ), Čištění, Katalog, Kolik za? Mince jako investice Odkazy, Paragrafy, Prodej Ag mincí, Starší aktuality, Uspořádání, V peněžnce, Výkup, Vzácné čs. mince, Zachovalosti, Zajímavosti.
    V neděli 5. dubna byla zahájena výstava Vysoké mýto na starých pohlednicích a Úspěchy vysokomýtského klubu filatelistů. Jako pozvánku na tuto propagační výstavu Vám spolu s fotografiem


Sběratelství - katalog, mince, numismatika, filatelie, bankovky, notafilie, filokartie, postovni znamky, pohlednice

    Ing. Michal Žmolík - Mince-Numismatika.czhttp://www.mince-numismatika.czInternetový obchod Vám nabízí prodej pamětních stříbrných a zlatých mincí ČR a SR, investičních zlatých mincí, dárkových a investičních medailí, sad mincí a bankovek. Smluvní partner ČNB, NBS a ČM pro prodej numismatického materiálu. Mince také můžeme ocenit a následně vykoupit.
    Služby sběratelům Janqashttp://www.numismatika.nameInternetový obchod nabízející nejrůznější sběratelské potřeby. Specializace na obory numismatika a filatelie. Sortimentem obchodu jsou rovněž bankovky, pohlednice, drobné starožitnosti nebo odborná literatura.
    Numismatika Zlínhttp://www.numismatika-zlin.czNabízíme široký sortiment mincí, medailí a sběratelských potřeb pro numismatiky. Prodáváme investiční zlato a stříbro ve formě slitků a mincí. Vykupujeme zlato, stříbro, mince, medaile, bankovky a ostatní sběratelský materiál. Vykupujeme i celé sbírky. Nabízíme kvalifikované ocenění Vašich mincí a sbírek a jejich následný prodej za předem stanovenou provizi. Po dohodě zastupujeme na tuzemských i zahraničních aukcích.
    Limitamince (slovensky)http://www.limitamince.skNekomerčné stránky venované numizmatike, špeciálne Františkovi Jozefovi I. a Habsburgovcom. Zamerané hlavne na Uhorské mince a mince z Kremnice


ceník starých bankovek papírových

    Sbírání pamětních mincí - investice do mincíhttp://www.investicedominci.czProdej zlatých a stříbrných pamětních mincí. Rezervace mincí ještě nevydaných. Prodej mincí za jedny z nejnižších cen na trhu.
    Numismatická sbírka olomouckého arcibiskupstvíhttp://coins.azz.cz/Ve světě naprosto ojedinělá sbírka , obsahuje například typově nejúplnější soubor ražeb nejen olomouckých biskupů a arcibiskupů, ale i solnohradských biskupů, vratislavských biskupů.
    Britská královská pošta vydala 13. září 2018 poslední, pátou emisi připomínající Velkou válku (1914-1918). Náměty šesti poštovních známek jsou připomínkou obětí této světové války
    TIP: Numismatika, numizmatika, mince, alba a pomůcky - http://numismatika.infofila.cz/Numismatika, numizmatika, mince, alba a pomůcky, čističe, etue, bublinky. Internetové obchod eshop.infofila.cz
    Významný český spisovatel Karel Čapek byl v dětství sběratelem motýlů, brouků, zkamenělin, polodrahokamů i známek. V díle Povídky z první a druhé kapsy se častokrát o sbírání zmiňuje


Sběratel - sběratelství, především numismatika a mince

    E-MINCE - numismatika, mince, potřebyhttp://www.e-mince.czInternetový obchod e-mince.cz nabízí zlaté, stříbrné, pamětní i oběhové mince ze světa pro sběratele, jako investici nebo hodnotný dárek. Široká nabídka potřeb pro numismatiky - alba, etue, luxusní kazety, kufry, lupy, kapsle...
    I letošní podzimní sezónu zahájila aukční firma Jiřího Majera, která na sobotu 11. září 2004 připravila v pořadí 7. (resp. 27.) aukci. Aukce se opět uskutečnila v pražském hotelu Olympic v době konání mezinárodního veletrhu sběratel, což bylo, jak ukázala vysoká návštěvnost, prozíravé.
    MONETA Cassovia - Numizmatika, mince, medaile (slovensky)http://www.monetacassovia.czVýroba a distribúcia mincí, medailí, plakiet a žetónov. Tvorba WEB stránok, multimediálnych prezentácii, spracovanie reklamných materiálov,publikácii.
    Nedávno byl spuštěn nový internetový magazín pro obdivovatele významného českého spisovatele Karla Čapka. Záměrem je přinášet aktuální články a informace, zajímavé studijní práce o životě a díle KČ.


papirovaplatidla.cz - specializované stránky pro sběratele československých, českých a slovenských bankovek

    Soudní znalechttp://www.sweb.cz/nsznStránky soudního znalce v oborech: Ekonomika, odvětví ceny a odhady, specializace na numismatiku a Umělecká řemesla. Poradenská činnost v oboru numismatika, ověřování pravosti a odhady cen mincí i celých sbírek, podávání znaleckých posudků pro soukromé účely i soudní a jiná řízení.
    Aero Ab-11 byl dvoumístný jednomotorový víceúčelový dvouplošník. Jeho první prototypy vznikly v roce 1924 a čs. ministerstvo národní obrany o ně projevilo ihned zájem.
    Moneta Praga (slovensky)http://www.monetapraga.czVýroba, distribuce a prodej mincí, medailí, plaket a insignií z drahých kovů. Komplexní zpracování výtvarných návrhů, příprava a výroba modelů podle požadavků projektu nebo zákazníka.
    Prodej investičního zlata, zlatých a stříbrných mincíhttp://zlataky.czNabízíme investiční zlato jak ve formě investičních zlatých slitků, tak i zlatých mincí a medailí. Prodáváme taktéž stříbrné mince a investiční stříbro.
    Asi se nikdo, kdo zná z literatury filatelistického znalce a publicistu Ervína Hirsche, nebude divit, že ihned po válce (kdy přežil útrapy koncentračního tábora) znovu obnovil časopis Tribuna filatelistů.
    Numismatikahttp://www.sweb.cz/numismaticNejstarší české stránky s numismatikou na Internetu. Přehled vývoje nejen českého mincovnictví, mincovní techniky, etc.


Ceník mincí Československo - numismatika

    Numismatika Ostravahttp://www.numismatika-ostrava.czProdej a výkup numismatického materiálu - mince, medaile, bankovky, dále vyznamenání, odznaky, pohlednice, odborná literatura, sběratelské potřeby atd.
    TIP: Numismatika ceník mincí Československo, ČR, SR - http://numismatika-cenik.cz/Pomůcka pro ocenění mincí. Ceník numismatiky Československa, ČR i SR.
    Numismatika Maturahttp://www.numismatura.czESHOP - Prodej stříbrných a zlatých mincí České národní banky a České mincovny. Stříbrné a zlaté pamětní mince - medaile - mincovní sady - sběratelské potřeby.
    ZLATE A STRIBRNE MINCE ČR a SR, BANKOVKY, SADY MINCIhttp://WWW.auris-numismatika.czProdej zlatych a stribrnych minci ČR a SR, bankovek a sad minci. JSEM SMLUVNIM PARTNEREM ČNB.
    www.GoldCoins.cz - numismatika, zlaté mince, stříbrné mincehttp://www.goldcoins.czNumismatika www.goldcoins.cz se specializuje na prodej zlatých a stříbrných pamětních mincí. Prodáváme mince ČNB, investiční stříbrné a zlaté mince ze zahraničí. Dále prodáváme i bankovky, především československé v UNC stavu.
    Mince , medaile - sběratelská stránka Bergmann Brnohttp://mincerobertb.webpark.czMince , medaile , numis.literaturu sbírám . Lze i koupit po případě vyměnit.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00