Jak na věc


nulování servisního intervalu octavia

Nulování servisních intervalú UDS

    Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.
    Ahoj přátelé. Nedaří se mi vynulovat na přístrojovce Insp0. Zmáčknu nulování denního počítadla, otočím klíčkem do rozsvícení kontrolek, bliká Insp0 ----, pustím nulování, a Insp0 nezmizí. Co dělám špatně? Díky za každou reakci. Petr.
    Výkon motoru 81 kW (110 PS) při 3800 ot./min. Točivý moment 240 Nm (177 ft/lb) při 2300 ot./min. Maximální rychlost 186 km/h. Zrychlení 11.7 s ~ 0-100 km/h. Hmotnost 1 393 kg. Palivo diesel. 6-rychlostní Manuální převodovka. Motor 1 686 ccm (103 cui), 4-válec, Řadový, A17DTR, Z17DTR.
    V pravé části přístrojovky je druhé tlačítko pro nastavování hodin, které se skládá ze dvou částí. Zde stiskněte jeho spodní část, dokud se na displeji neobjeví údaj "-----"
    Pokud vozidlo potřebuje výměnu oleje, ukáže se údaj OEL. Po ročním intervalu, kdy je zapotřebí provést kontrola vozidla, se ukáže údaj IN01 a každých 30 tisíc ujetých km se ukáže IN02. Po provedení určitého servisního úkonu je zapotřebí údaj vynulovat.


43 zaznamenaných typů dotazu, řazeno dle výskytu

    Palo Lišhák napsal: Sú výškomery, ktoré majú tento problém dávno ošetrený ...Napríklad rad slovinských RC-ALTI aj novšie RC-MULTI od RC-electronics aj ruský MultiLog krátkodobé úlety motorového kanálu v zázname registrujú, ale FAI-výšku menia za nulu až po skutočnom spustení motora
    Veškeré informace a fotografie uvedené na těchto stránkách podléhají autorským právům. Jakékoliv kopírování a šíření bez souhlasu Volkswagen Polo clubu může být považováno za protiprávní. Z tohoto důvodu vždy zažádejte o individuální povolení. Volkswagen Polo club nenese žádnou odpovědnost za jakékoliv případné škody v souvislosti s využitím uveřejněných článků. Články byly sepsány jednotlivými členy nebo jinými osobami za základě jejich dobré vůle bez odborného vzdělání v automobilovém oboru.
    18.4.2017 vychází nová verze datových souborů UDS pro vozidla koncernu Volkswagen. Hlavním a očekávaným rysem je automatický reset (nulování) servisních intervalů u vizidel s protokolem UDS.
    - pokud jednotka nepřijímá vámi ukládané hodnoty, může se stát, že je zablokována předchozím neúspěšným pokusem. V takovém případě vypněte zapalování na 2 minuty a zkuste operaci znovu


49 zaznamenaných dotazů 295.76 ms

    - otáčky motoru = 0- Některé řídící jednotky mohou vyžadovat, aby v diagnostickém nástroji bylo uloženo nenulové číslo dílny, importéra a zařízení. Jedná se o identifikaci servisu / diagnostického nástroje, kterou přiděluje výrobce koncernu Volkswagen. Mohou být vyžadovány konkrétní hodnoty a nebo v některých případech stačí, aby byly hodnoty nenulové.
    kraken11: já když to smažu na mé oktávce tak se mě kolik do výměny objeví až 2000 km před a začne to psát i kolik dní a to když spočítám tak mi vyjde na rok, ale servisní varianty byly 3: Q0, Q1 a Q2, ale které co přesně znamená ted nevím, takže je dost možný že máš ty dny jinak
    Před nastartováním vozidla Polo se Vám na displeji stavu najetých kilometrů ukáže údaj IN00, což je v pořádku.
    - U vozidel s PR-kódy QI se nulování servisu výměny oleje a inspekční kontroly provádí oděleně (WIV i FIX) i v případě, že k oběma servisním událostem došlo současně. Vždy je tedy nutné provést také kontrolu druhé servisní události než je právě prováděna. Například při servisu výměny oleje je nutné kontrolovat za jak dlouho nastane událost Inspekce
    - může se stát, že v jednotce nelze nastavit požadovaný interval z důvodu, že byly hodnoty intervalu dříve neodborně změměny. V takovém případě proveďte kompletní nastavení intervalu pomocí postupu pro změnu intervalu


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00