Jak na věc


nulování servisního intervalu fabie ii

Nulování servisních intervalú UDS

    reaguji na to vynulování kontroly oleje. Mám Mondeo 2007 bez palubního PC a tohle vypadá, že nefunguje. Mohl bys prosím poradit, pokud náhodou nevíš, jak to vynulovat? Svítí jen kontrolka "olejnička+klíč"
    - otáčky motoru = 0- Některé řídící jednotky mohou vyžadovat, aby v diagnostickém nástroji bylo uloženo nenulové číslo dílny, importéra a zařízení. Jedná se o identifikaci servisu / diagnostického nástroje, kterou přiděluje výrobce koncernu Volkswagen. Mohou být vyžadovány konkrétní hodnoty a nebo v některých případech stačí, aby byly hodnoty nenulové.
    V pravé části přístrojovky je druhé tlačítko pro nastavování hodin, které se skládá ze dvou částí. Zde stiskněte jeho spodní část, dokud se na displeji neobjeví údaj "-----"
    Ahoj, tak nevim jestli uz to nemas vyresetovany, ale ja mam mondie 2007 bez palubniho pocitace a postup je nasledujici: zapnes zapalovani - rozsviti se vsechny kontrolky. Pockas, az vetsina kontrolek zhasne, seslapnes zaroven pedal brzdy a plynu a drzis, dokud kontrolka "olejnicka klic" zacne blikat. Pak pustis oba pedaly a je hotovo..


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00