Jak na věc


nulování servisního intervalu fabie ii

Nulování servisních intervalú UDS

    Veškeré informace a fotografie uvedené na těchto stránkách podléhají autorským právům. Jakékoliv kopírování a šíření bez souhlasu Volkswagen Polo clubu může být považováno za protiprávní. Z tohoto důvodu vždy zažádejte o individuální povolení. Volkswagen Polo club nenese žádnou odpovědnost za jakékoliv případné škody v souvislosti s využitím uveřejněných článků. Články byly sepsány jednotlivými členy nebo jinými osobami za základě jejich dobré vůle bez odborného vzdělání v automobilovém oboru.
    18.4.2017 vychází nová verze datových souborů UDS pro vozidla koncernu Volkswagen. Hlavním a očekávaným rysem je automatický reset (nulování) servisních intervalů u vizidel s protokolem UDS.
    jenousch: Ahoj jo nechá zamáčkneš nulovací kolík na budíkách a zapneš zapalování a po té pootočíš na jednu stranu myslím ve směru hodinových ručiček.Já mám budíky s kontrolkama a syn má maxi dot a jde to taky u něj pak musíš počkat až si odbliká a celý režim když zapneš klíček.
    - U vozidel s PR-kódy QI se nulování servisu výměny oleje a inspekční kontroly provádí oděleně (WIV i FIX) i v případě, že k oběma servisním událostem došlo současně. Vždy je tedy nutné provést také kontrolu druhé servisní události než je právě prováděna. Například při servisu výměny oleje je nutné kontrolovat za jak dlouho nastane událost Inspekce


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00