Jak na věc


nulování servisního intervalu octavia

43 zaznamenaných typů dotazu, řazeno dle výskytu

    kraken11: já když to smažu na mé oktávce tak se mě kolik do výměny objeví až 2000 km před a začne to psát i kolik dní a to když spočítám tak mi vyjde na rok, ale servisní varianty byly 3: Q0, Q1 a Q2, ale které co přesně znamená ted nevím, takže je dost možný že máš ty dny jinak
    - otáčky motoru = 0- Některé řídící jednotky mohou vyžadovat, aby v diagnostickém nástroji bylo uloženo nenulové číslo dílny, importéra a zařízení. Jedná se o identifikaci servisu / diagnostického nástroje, kterou přiděluje výrobce koncernu Volkswagen. Mohou být vyžadovány konkrétní hodnoty a nebo v některých případech stačí, aby byly hodnoty nenulové.
    Veškeré informace a fotografie uvedené na těchto stránkách podléhají autorským právům. Jakékoliv kopírování a šíření bez souhlasu Volkswagen Polo clubu může být považováno za protiprávní. Z tohoto důvodu vždy zažádejte o individuální povolení. Volkswagen Polo club nenese žádnou odpovědnost za jakékoliv případné škody v souvislosti s využitím uveřejněných článků. Články byly sepsány jednotlivými členy nebo jinými osobami za základě jejich dobré vůle bez odborného vzdělání v automobilovém oboru.


Nulování servisních intervalú UDS

    jenousch: Ahoj jo nechá zamáčkneš nulovací kolík na budíkách a zapneš zapalování a po té pootočíš na jednu stranu myslím ve směru hodinových ručiček.Já mám budíky s kontrolkama a syn má maxi dot a jde to taky u něj pak musíš počkat až si odbliká a celý režim když zapneš klíček.
    Pokud vozidlo potřebuje výměnu oleje, ukáže se údaj OEL. Po ročním intervalu, kdy je zapotřebí provést kontrola vozidla, se ukáže údaj IN01 a každých 30 tisíc ujetých km se ukáže IN02. Po provedení určitého servisního úkonu je zapotřebí údaj vynulovat.
    - pokud jednotka nepřijímá vámi ukládané hodnoty, může se stát, že je zablokována předchozím neúspěšným pokusem. V takovém případě vypněte zapalování na 2 minuty a zkuste operaci znovu
    Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.
    18.4.2017 vychází nová verze datových souborů UDS pro vozidla koncernu Volkswagen. Hlavním a očekávaným rysem je automatický reset (nulování) servisních intervalů u vizidel s protokolem UDS.


49 zaznamenaných dotazů 295.76 ms

    avanti: Ahoj. Já když vymažu servisní výměnu oleje kolíkama tak po opětovném zapnutí klíčku mi naskočí 15 000 km a za pár vteřin naskočí dení limit . Co mě bylo řečeno tak ten dení limit se mění podle toho jak se jezdí a jak je motor zatížený. Limit 15 000 km klesá po 100 km. Přeji hwzký den.
    V pravé části přístrojovky je druhé tlačítko pro nastavování hodin, které se skládá ze dvou částí. Zde stiskněte jeho spodní část, dokud se na displeji neobjeví údaj "-----"
    Výkon motoru 81 kW (110 PS) při 3800 ot./min. Točivý moment 240 Nm (177 ft/lb) při 2300 ot./min. Maximální rychlost 186 km/h. Zrychlení 11.7 s ~ 0-100 km/h. Hmotnost 1 393 kg. Palivo diesel. 6-rychlostní Manuální převodovka. Motor 1 686 ccm (103 cui), 4-válec, Řadový, A17DTR, Z17DTR.
    - U vozidel s PR-kódy QI se nulování servisu výměny oleje a inspekční kontroly provádí oděleně (WIV i FIX) i v případě, že k oběma servisním událostem došlo současně. Vždy je tedy nutné provést také kontrolu druhé servisní události než je právě prováděna. Například při servisu výměny oleje je nutné kontrolovat za jak dlouho nastane událost Inspekce


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
10514
cache: 0024:00:00