Jak na věc


nulování servisního intervalu fabie ii

Nulování servisních intervalú UDS

    - pokud jednotka nepřijímá vámi ukládané hodnoty, může se stát, že je zablokována předchozím neúspěšným pokusem. V takovém případě vypněte zapalování na 2 minuty a zkuste operaci znovu
    Veškeré informace a fotografie uvedené na těchto stránkách podléhají autorským právům. Jakékoliv kopírování a šíření bez souhlasu Volkswagen Polo clubu může být považováno za protiprávní. Z tohoto důvodu vždy zažádejte o individuální povolení. Volkswagen Polo club nenese žádnou odpovědnost za jakékoliv případné škody v souvislosti s využitím uveřejněných článků. Články byly sepsány jednotlivými členy nebo jinými osobami za základě jejich dobré vůle bez odborného vzdělání v automobilovém oboru.
    Ahoj přátelé. Nedaří se mi vynulovat na přístrojovce Insp0. Zmáčknu nulování denního počítadla, otočím klíčkem do rozsvícení kontrolek, bliká Insp0 ----, pustím nulování, a Insp0 nezmizí. Co dělám špatně? Díky za každou reakci. Petr.
    Pokud vozidlo potřebuje výměnu oleje, ukáže se údaj OEL. Po ročním intervalu, kdy je zapotřebí provést kontrola vozidla, se ukáže údaj IN01 a každých 30 tisíc ujetých km se ukáže IN02. Po provedení určitého servisního úkonu je zapotřebí údaj vynulovat.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
7840
cache: 0024:00:00