Jak na věc


novaplus výměna manželek

Fungování se dá shrnout do jednoduchých bodů:

    Diváky pobaví i Bonusová videa, což jsou krátká zábavná videa nebo reportáže z televizního vysílání i mimo něj. Například Zvířátka z Televizních novin, Zkažené klapky, Testy potravin TN.CZ a také celá videokuchařka Ládi Hrušky.
    Sledujte vaše oblíbené pořady a seriály na novaplus.cz! V den svých 20. narozenin spustila skupina Nova službu NOVA Plus, která umožňuje divákům jednoduše zhlédnout pořady a seriály z vlastní produkce skupiny až 14 dní po jejich odvysílání v televizi. Diváci, kteří nestihli některou z posledních epizod na televizní obrazovce, mají šanci pustit si ji zdarma a bez registrace na svém počítači.
    Pouhým kliknutím na příslušné tlačítko se diváci snadno dostanou k právě odvysílaným dílům seriálů Ulice, Ordinace v růžové zahradě 2, Doktoři z Počátků nebo Kriminálka Anděl.
    NOVA Plus navíc umožní sledovat pořady z původní produkce Nova jako Víkend, Prásk!, Střepiny a Televizní noviny. Poslední epizody se na NOVA Plus objeví hned po odvysílání v televizi a budou zdarma přístupné po dobu 14 dní.
    Oblíbený seriál pro všechny kutily a zahrádkáře. Nechte se inspirovat a využijte nápady ostatních diváků seriálu Rady ptáka Loskutáka. Sledujte online na Nova Plus!


TV Nova spustila NOVA Plus! Celé díly našich seriálů zdarma a bez registrace!

    Dlouhodobě velice oblíbený seriál, který si získal řadu fanoušku na Nova plus, neváhejte podívejte se na všechny díly příběhů oblíbené rodiny Pacovských.
    Pokud jste kdykoliv chtěli zjsitit to nejnovější na TV Nova, pak je pro Vás připraven týdeník Volejte Novu. Neváhejte se zeptat na cokoliv, co Vás zajímá.
    „NOVA Plus přináší divákům přidanou hodnotu tím, že jim umožní pohodlně a zadarmo sledovat vybraný program TV Nova. Pokračujeme tak v obchodní strategii distribuování vlastního obsahu napříč různými kanály. Diváci zároveň získají možnost pustit si dodatečně svůj oblíbený pořad, pokud jej nestihli v televizi,“ uvedl Christoph Mainusch, jednatel a generální ředitel skupiny Nova.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00