Jak na věc


nová škoda ženeva

Kvalita našeho zahradního nábytku na prvním místě

    Mrtvý bod II (17)(Blindspot II) Jane a Oliver jsou, po útoku neznámých mužu, drženi v zajetí v horské chatě. Weller se snaží nabídnout Readovi možnost jít se léčit ze své závislosti na drogách.
    Kobra 11 V (2,3)(Alarm für Cobra 11 V) Vše je připraveno a svatbě mladého páru nestojí nic v cestě. V den svatby však přijde nevěsta i její spolujezdkyně při hrozivé havárii na dálnici o život.
    Ligue 1 - French football 18/19Ligue 2 13.5.2019 ZRUŠENO Záznam 37. kola druhé nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 2 Ligue 2 13.5.2019 ZRUŠENO Záznam 37. kola druhé nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 2
    Mrtvý bod II (16)(Blindspot II) Nas si vyzvedne informace z mrtvé schránky od svého informátora a v tu chvíli je přepadena. Weller ihned zorganizuje akci na zajetí Nasina informátora.
    MLS - US football league 2019D.C. United - Sporting Kansas City Záznam nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer D.C. United - Sporting Kansas City Záznam nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
    Kriminálka Las Vegas VI (18)(CSI VI) Středoškolský student je souzen pro vraždu oblíbené spolužačky. Sám se k vraždě přiznal a všechny nepřímé dukazy směřují k jeho osobě.


NÁBYTEK Z UMĚLÉHO RATANU: JEDINÉ, CO CHYBÍ VAŠÍ ZAHRADĚ K DOKONALOSTI

    Kriminálka Las Vegas VI (24)(CSI VI) Jim Brass bojuje v nemocnici o svuj život a celý tým se o něj bojí. Grissom dokonce zavolá Brassově dceři, aby přijela, že otec je ve vážném stavu a že mu jde o život.
    Mistři aukcí II (23,24)(Auction Hunters II) Dvojice rázných chlápku obráží napříč USA veřejné aukce, ve kterých se často draží velmi hodnotné předměty.
    Kobra 11 V (4,5)(Alarm für Cobra 11 V) Firma Tempomovie se specializuje na natáčení efektních srážek na dálnici, naživo a při plném provozu, k tomu využívá nezaměstnané kaskadéry.
    Kriminálka Las Vegas VI (16)(CSI VI) V domě Martina Sidleyho vypukne požár, lidé z domu se zachrání, v komíně se však najde ohořelé tělo, které požár zpusobilo. Zvláštní je, že tělo bylo spálené již před požárem.
    Mrtvý bod II (15)(Blindspot II) Pattersonová dál pracuje na tetování, s jehož dekódováním jí pomáhal Rich Dotcom. Weller a Roman se v přestrojení vetřou na místní velmi drahou kliniku.
    Kobra 11 IV (15,16)(Alarm für Cobra 11 IV) Obchodník se starožitnostmi Samuel Breuberg je ve svém obchudku přepaden. Pachatelé měli jasný cíl - tiskařské předlohy dolarových bankovek.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00