Jak na věc


nová škoda ženeva

NÁBYTEK Z UMĚLÉHO RATANU: JEDINÉ, CO CHYBÍ VAŠÍ ZAHRADĚ K DOKONALOSTI

    Mistři aukcí II (21,22)(Auction Hunters II) Dvojice rázných chlápku obráží napříč USA veřejné aukce, ve kterých se často draží velmi hodnotné předměty.
    Mistři aukcí III (4,5)(Auction Hunters III) Dvojice rázných chlápku obráží napříč USA veřejné aukce, ve kterých se často draží velmi hodnotné předměty.
    Mrtvý bod II (17)(Blindspot II) Jane a Oliver jsou, po útoku neznámých mužu, drženi v zajetí v horské chatě. Weller se snaží nabídnout Readovi možnost jít se léčit ze své závislosti na drogách.
    Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XVI (1)(Law and Order: Special Victims Unit XVI) Amaro, který teď musí pracovat jako řadový policista, narazí při jedné akci na nezletilou prostitutku, ze které se vyklube svědkyně v případu vraždy Ellie Porterové, o jejíhož malého syna se stará právě Bensonová.
    Training Day (9)(Training Day) Mladá učitelka je zastřelena před střední školou společně s několika dalšími černošskými studenty. Kyle si případ od počátku bere osobně a nechce se spokojit s povrchním pátráním.


Kvalita našeho zahradního nábytku na prvním místě

    Kobra 11 V (4,5)(Alarm für Cobra 11 V) Firma Tempomovie se specializuje na natáčení efektních srážek na dálnici, naživo a při plném provozu, k tomu využívá nezaměstnané kaskadéry.
    Mistři zastavárny VII (17,18)(Pawn Stars VII) Starožitnictví Gold &Silver Pawn Shop v Las Vegas je rodinný byznys založený Richardem The Old Man"Harrisonem v roce 1988.
    Kriminálka Las Vegas VI (18)(CSI VI) Středoškolský student je souzen pro vraždu oblíbené spolužačky. Sám se k vraždě přiznal a všechny nepřímé dukazy směřují k jeho osobě.
    Kriminálka Las Vegas VI (24)(CSI VI) Jim Brass bojuje v nemocnici o svuj život a celý tým se o něj bojí. Grissom dokonce zavolá Brassově dceři, aby přijela, že otec je ve vážném stavu a že mu jde o život.
    Mistři aukcí II (25,26)(Auction Hunters II) Dvojice rázných chlápku obráží napříč USA veřejné aukce, ve kterých se často draží velmi hodnotné předměty.
    NHL 18/19. Louis Blues - San Jose Sharks (4.z) 17.5. Přímý přenos hokejového zápasu play-off NHL St. Louis Blues - San Jose Sharks (4.z) 17.5. Přímý přenos hokejového zápasu play-off NHL


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
9302
cache: 0024:00:00