Jak na věc


nosič kol na tažné zařízení thule 4 kola

05 ALU zamykací">Nosič Thule Audi A2 5dv., 00->05 ALU zamykací

    Thule má dokonalou odpověď na dlouholetou otázku: „Kam s tím?“ Velmi často zůstává střecha vašeho vozidla nevyužita. Přitom je ideálním místem, na kterém se dá vaše výbava přepravovat. K tomu potřebujete základní systém nosičů, který je vhodný pro montáž na střechu vašeho vozidla. Elegantní systémy základních nosičů značky Thule umožňují bezpečnou a snadnou instalaci a umožňují vám převážet vše, co potřebujete – a přitom vypadat stylově. A protože usilujeme o to, abychom vše co nejvíce zjednodušili, zde je přehled aspektů, které je třeba zohlednit: Jakou značku, model a rok výroby vozidla máte? Jaký systém nosičů na svém vozidle používáte (pokud je již nějaký nainstalován)? Prohlédněte si možnosti a popisy a poté si pomocí Průvodce nosičů najděte dokonalé řešení. Patky Thule Upevňují se k vozidlu a drží nosné tyče. Nosné tyče Thule Prohlédněte si střechu vozidla a najděte vhodné místo upevnění příslušenství Thule. Příslušenství a nosiče Thule pro speciální náklady Praktická a inteligen
    3. Poradí si se zloději i zatáčkou – díky pevnému uchycení a bezpečnostnímu zámku nosičů Wjenzek jsou Vaše kola v bezpečí při rychlé jízdě na silnici, stejně jako během zastávky na parkovišti.
    4. Nabízí řešení pro celou rodinu – naše kvalitní nosiče unesou 2, 3 i 4 kola různých typů (horská, treková, silniční aj.).
    5. Zaručují dlouhou životnost – nosiče na kola značky Wjenzek jsou české výrobky, jejichž kvalitu a dlouhou životnost prokazují certifikáty, mnohaletá specializace (od roku 2000) a přes 15 000 spokojených zákazníků!
    1. Šetří nervy i peníze za benzin – s koly na zadním nosiči je konec obavám, zda projedete tunelem či do garáže! Zadní nosiče na kola nenarušují aerodynamiku vozidla, čímž nedochází k vyšší spotřebě pohonných hmot.
    2. Šetří síly i trpělivost – montáž zadního nosiče Wjenzek je snadná a zvládnou ji i ženy. Také nakládání a vykládání kola je rychlejší a fyzicky méně náročné než u střešních nosičů.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00