Jak na věc


normalizované strojní díly

NORMALIZOVANÉ DÍLY DO PŘÍPRAVKŮ

    Program nabízí také propojení databáze dílů s podnikovou skladovou databází. Při výběru typu součásti se zobrazuje informace, zda je takový typ součásti veden ve skladu, a po výběru konkrétní velikosti se automaticky přiřadí skladové číslo.
    Normalizované vodící elementy jsou k dispozici dle platných norem DIN - ISO. Jedná se kvalitní výrobky s vysokou životností a velmi dobrým poměrem výkon/cena.
    Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.
    Snadno nastavíte formát a měřítko výkresu, případně měřítko kótování. Samozřejmostí je vykreslování značek technického kreslení (drsnosti, svary, pozice apod.).
    Kromě klíčové fráze normalizované díly bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.
    Práce s výpočetním programem je snadná a intuitivní. Po výběru typu výpočtu se objeví okno, kde se vyplňují základní hodnoty (materiál, velikost zatížení, otáčky apod.) a kde je možné také upravit různé přednastavené koeficienty.
    Publikování nebo další šíření obsahu je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu. Provozovatel neručí za správnost údajů uváděných jinými firmami.


Základní vlastnosti TDS-TECHNIK

    Se strojírenskou nadstavbou TDS-Technik se mohou setkat uživatelé 3D systémů SolidWorks, Solid Edge nebo NX a také uživatelé 2D CAD systémů AutoCAD, BricsCAD, ZWCAD a dalších. V tomto článku představíme nadstavbu TDS-Technik v provedení pro SolidWorks.
    Jistě oceníte také vylepšené vykreslování a editaci kót (doplňování nebo změna značek a tolerancí), tvorbu závitů, hřídelů, drážek pro pero a dalších konstrukčních prvků.
    Nadstavba TDS-Technik dále obsahuje pevnostní výpočty základních strojních součástí (šrouby, pera, nýty, …), výpočet trvanlivosti valivých ložisek, ozubených kol, řetězů, řemenů, pružin (tlačné, tažné, zkrutné, talířové, spirálové a listové), pohybových šroubů, svarových spojů a další typy výpočtů.
    Strojírenská nadstavba pro AutoCAD (LT), ZWCAD, BricsCAD, DraftSight, SolidWorks, Solid Edge, NX, DesignCAD, SmartSketch, KeyCeator a ME10. Pro stažení zkušební verze programu TDS-TECHNIK budete přesměrováni na příslušný formulář společnosti TDS, na kterém požádejte o zkušební verzi programu. 


Pevné, otočné a sklopné rukojeti

    Při tvorbě kusovníků lze využít vaší skladové nebo jiné databáze (ceníky, katalogy), a to ať už lokální ve standardních databázových formátech, nebo ze sítě přes SQL. Můžete z ní pohodlně vybírat požadované položky a ty potom vkládat do kusovníku. Pro usnadnění práce s rozsáhlými databázemi jsou k dispozici funkce pro filtrování a vyhledávání podle mnoha kritérií.
    Umí zobrazit úchylky pro zadaný rozměr a toleranci, určí typ uložení a maximální a minimální přesah nebo vůli pro zadané uložení, najde nejbližší normalizovanou toleranci pro zadaný rozměr a úchylky. Kromě toho dokáže najít nejbližší normalizované uložení pro zadaný rozměr a vůle nebo přesahy.
    Program TDS-Technik v provedení pro SolidWorks je na trhu již dvanáctý rok a za tu dobu si našel celou řadu spokojených uživatelů. Funkce programu jsou nadále rozšiřovány a vylepšovány. Nadstavba TDS-Technik tak doplňuje SolidWorks o další produktivní nástroje. Do zatím posledního vydání této verze nadstavby byla kromě podpory nové verze SolidWorks 2017 zařazena také podpora SolidWorks PDM.


laserové přístroje pro popisování, navařování a svařování, normalizované díly pro výrobu forem a střižných nástrojů

    Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru strojní normalizované díly pro výrobní firmy a průmyslové podniky. Naše firma vyrábí a dodává normalizované díly již mnoho let pro širokou škálu průmyslových odvětví. Samozřejmostí je individuální přístup zohledňující přání a požadavky našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti strojní normalizované díly, stačí vyplnit dotazník v záložce Poptávka a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách Normálie. Normalizované díly - strojní normované díly pro nástrojárny výrobních firem a průmyslových podniků, přesné strojní díly prodle norem, výroba normalizovaných strojních dílů na míru.
    Samostatnou částí nadstavby je program pro výpočet rozvinu dílů tenkostěnného potrubí a dalších typů plechových dílů. V nabídce jsou často používané tvary těles, přechodů, oblouků, odboček a rozboček. Obsluha programu je velmi snadná a rychlá. Stačí si vybrat tvar pláště, zadat potřebné rozměry, a pak už jen uložit výsledný rozvin do souboru DXF, který lze otevřít a dále zpracovat v CAD systému nebo přímo v aplikaci pro řezání plechu.
    Stále častěji se uplatňují ve výrobě nástrojů a přípravků plynové pružiny. Využijte i vy výhod výrobků s vysoce jednoduchou konstrukcí a vyzrálou technikou.
    Program nabízí širokou škálu dalších pomůcek pro usnadnění vytváření strojírenských výkresů. Můžete využít řadu nových nástrojových panelů, ve kterých najdete celou řadu ikon s vylepšenými nebo zcela novými možnostmi:


Několik důvodů, proč zvolit právě nás

    TDS-TECHNIK obsahuje databanku s rozsáhlým sortimentem normalizovaných strojních součástí, hutních profilů a dalších prvků, které snadno vyberete a umístíte do výkresu ve zvoleném 2D pohledu, případně v řezu. Vykreslovat můžete i řadu normalizovaných prvků, jako díry pro šrouby, T-drážky apod. V databázi dále najdete také potrubí a armatury, výrobky z plastů, svařovací materiál, materiálové listy a další informace zpracované podle vybraných norem ČSN, DIN a katalogů výrobců. V počtu takto zpracovaných normalizovaných prvků se jedná o vůbec nejrozsáhlejší databázi dílů na trhu!
    Prodáváme normalizované strojní díly společnosti HALDER a ELESA+GANTER. Součástky  jsou vyrobeny z testovaných materiálů a jsou k dispozici v různých formách a velikostech.  V naší nabídce normovaných dílů jsou:ovládací prvky, utahovací kolečka, upínací páky, průmyslová madla, pevné, otočné a sklopné rukojeti, regulační prvky, ukazatelé polohy, zajišťovací prvky,  kloubové prvky, polohovací prvky,  západky, rychloupínače a uzávěry, pojezdová kola a přídržné magnety.
    Program TDS-TECHNIK nabízí další využití této knihovny. Kromě zmiňovaného vykreslování dílů do výkresu můžete databázi využít jako zdroj informací místo klasických knižních tabulek. Údaje z jsou využívány i v pevnostních výpočtech a při tvorbě kusovníků.
    Všechny ochranné známky, obchodní názvy a názvy společností zde zmíněné se používají pouze pro identifikaci a jsou majetkem jejich příslušných vlastníků.


T-Flex AnalysisT-Flex Dynamics Analysis

    Pro pohodlnější práci s rozsáhlou databází je k dispozici funkce pro označení oblíbených součástí. Naopak kategorie dílů, se kterými nechcete pracovat ("armatury", "lana", "řetězy" apod.), můžete ze seznamu vyřadit.
    Součástí kompletu TDS-TECHNIK je také silný nástroj pro analýzu sestav. S jeho pomocí výrazně ušetříte svůj čas při zpracování větších konstrukčních celků, které kromě hlavní sestavy obsahují třeba i několik set podsestav.
    Nadstavba TDS-Technik obsahuje největší databázi strojních dílů normalizovaných podle norem ČSN nebo podle podnikových technických norem. Navíc zahrnuje pevnostní výpočty základních strojních součástí, výpočty rozvinů a přináší řadu dalších užitečných funkcí pro každodenní praxi.
    K jednotlivým typům součástí si můžete vkládat a dopisovat také vlastní libovolné textové poznámky. Ty se pak budou zobrazovat spolu s dalšími výše uvedenými informacemi. Navíc můžete podle textu v těchto poznámkách díly vyhledávat.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
16391
cache: 0024:00:00