Jak na věc


nitroděložní tělísko mirena

Nejlevnější Nitroděložní tělísko akční ceny - Levné Nitroděložní tělísko

    Nitroděložní kulička IUB SCu300B MIDI účinkuje stejným způsobem jako jiná nitroděložní tělíska. Antikoncepční účinek zajišťuje měď z perel. Jakmile je nitroděložní kulička IUB SCu300B MIDI umístěna do děložní dutiny, začnou měděné perly kontinuálně uvolňovat velmi malé množství mědi. Uvolňované množství je mnohonásobně menší, než se do organizmu dostává běžnou stravou. Měděné ionty, stejně jako u standardních nitroděložních tělísek, snižují mobilitu spermií a tím jim brání vajíčko oplodnit.
    Multiload cu375 je nitroděložní telísko s pružnými postranními raménky, vyrobené ze směsi polyethylenu s vysokou hustotou, kopolymeru ethylenu s vinylacetátem a síranu barnatého ve hmotnostním poměru 44/36/20. Kolem tycinky je ovinut měděný drátek s celkovým povrchem mědi 375 mm2. Ke spodní části tyčinky je připevněna jednovláknová nylonová nit. Délka tyčinky tělíska Multiload cu375 o standardní velikosti je 35 mm2.
    Nitroděložní kulička IUB SCu300B MIDI je také vhodná a účinná metoda antikoncepce pro mladé dívky, které ještě nebyly těhotné. Po vyjmutí tělíska se plodnost ihned obnoví.
    Nitroděložní kulička IUB (Intra Uterine Ball) SCu300B MIDI je nehormonální nitroděložní tělísko kulovitého tvaru s měděnými perlami. Indikuje se k zabránění nechtěného početí (antikoncepce) až na dobu 5 let.
    Díky své malé velikosti (asi 1/3 běžných nitroděložních tělísek tvaru T) se může nitroděložní kulička IUB SCu300B MIDI zavádět téměř bezbolestně i bez lokálního umrtvení.


Příbuzné fráze k Nitroděložní tělísko

    Já osobně jsem spokojená!!!! Po narození syna mi byla zjištěna porucha krve a nemohu jinou antikoncepční metodu. I když jsem slyšela né moc velké chvály na bezhormonální tělísko, nic jiného mi nezbylo. Mám tělísko již 5 rokem (čeká mě vyjmutí) a nemohu si stěžovat. Zavedení bylo prošku nepříjemné, ale cyklus se mi asi za rok dal dohromady a menzes je mírnější než jsem měla. 100% spolehlivost před otěhotněním. Teď si dám pauzu a pokusíme se pomalu o druhého potomka, ale pak neváhám a vrátím se zase k této metodě. I když bych měla na výběr, úpilulky bych už nechtěla.
    •  přináší vyšší účinnost ve srovnání s perorální antikoncepcí •  neobsahuje žádné hormony •  zabraňuje těhotenství pouze lokálně - v děloze účinkuje až po dobu 5 let •  neovlivňuje sexuální touhu (libido) ani metabolizmus kostí •  neovlivňuje ovulaci •  nezpůsobuje zvýšení hmotnosti

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00