Jak na věc


nimesil sáčky příbalový leták

Když chcete jenom malý přípitek…

    Určitě tělesnou aktivitou. Samozřejmě je to jednosušší s doplňky stravy. Před 2 měsíci jsem zhubla 10 kg. dost mi k tomu dopomohla Santiagova dieta... (zkráceno)
    Rozhodně není vhodné užívat další dávku Nimesilu předčasně. Interval 12 hodin je zdůvodněný právě účinky tohoto léku na játra a ledviny. Možné není ani užití jiných obdobných léků proti bolesti, mezi které patří např. Panadol nebo Ibalgin. Jestliže se i vás bude týkat podobný problém, požádejte svého lékaře o některé  salicyláty (např. paracetamol), nesteroidní antirevmatika (nejlpe v těcto případech působí diklofenak) a preparáty s kodeinem. Účinek analgetik také posiluje společné užívání s psychofarmaky (analeptika a neuroleptika).
    A jak je to s kompatibilitou tohoto léku s alkoholem? Bohužel, jde o kombinaci přímo vražednou. Hlavní potíží je interakce nimesulidu a etanolu, jež nepříznivě zasahuje do chodu a zdraví žaludku. Dochází k podráždění sliznice žaludku a střev, což může vést i ke gastritidě (zánětu žaludku) nebo vzniku žaludečních vředů. Při dlouhodobém porušování léčebného režimu pak může dojít i i k vnitřnímu krvácení, které se projevuje typickou černou stolicí.


Nimesil granule pro perorální suspenzi – na co se používá?

    Někteří lékaři uvádějí, že v případě potřeby je možné užít menší dávku alkoholu po šesti hodinách od užití Nimesilu. Takže pokud máte před sebou třeba svatbu, zkuste se svého ošetřujícího lékaře zeptat na podrobnosti.
    Nimesil je na trhu už mnoho let, přesto neztrácí na popularitě. Plusové body mu kromě účinné látky přináší i jeho forma. Suspenze rozpustná ve vodě se snadno užívá při jakékoli diagnóze. Příjemně chutná a je dostupná téměř pro všechny pacienty.
    Lék Nimesil je dostupný pouze na lékařský předpis, a to kvůli mnoha nežádoucím vedlejším účinkům, které může na organismus mít. Neobejde se bez dozoru odborníka. Nimesulid totiž může mimo jiné zvýšit riziko krvácení (zvláště u pacientů užívajících Warfarin), narušit funkci ledvin, zvýšit riziko vzniku žaludečních vředů nebo poškodit játra. Lidé s jaterními potížemi (cirhóza apod) by tedy měli na tuto skutečnost upozornit svého lékaře.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
9180
cache: 0024:00:00