Jak na věc


nicolette shea twitter

Velikou radost mi udělala samička Underworld Queen Od Nicolette zabodovala na mezinárodní výstavě v Polsku, posuzována anglickým posuzovatelem Davidem Marshallem a získala BCAC, BABY BOB, BEST OF US TEDDY, III. BEST BABY, III. BEST OF BEST!!! Gratuluji její majitelce Olze Langier :-))) .

    Shooting s Nicolette byl velký úspěch. Ona je velmi spáchal, a má skvělý vzhled celkovou a velmi krásnou a upravený tvář s dobrým make-up. Můžete říci pouze to, že jejich fotky líbí. Byli jsme schopni mluvit dobře anglicky kromě češtiny. Mohu doporučit, střílet portret, i když jednou není TFP. Děkuji, velmi rádi znovu.
    S Nikol jsem fotil podruhé. Je to asi ta nejzodpovědnější modelka, kterou jsem kdy viděl. Krom toho je na ní oppravdu vidět, že jí focení baví. Určitě doporučuju jak pro zkušené, tak pro začínající fotografy!
    Nikol má před sebou velkou budoucnost. Komunikativní, milá, profesionální. Samozřejmě krásná a fotogenická. Navíc už poměrně zkušená a tak proběhlo focení hladce. Doporučuju!
                     IMPRESSUM          Moser Nikola & Patrick          Giengen an der Brenz                       89537           Baden-Württemberg                    Germany                   WEB SIDE:           http://chsodnicolette.cz

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
8182
cache: 0024:00:00